מרכז כתף תל אביב – מרכז של התמחות בעולם הכתף - 0404
+
מרכז כתף תל אביב – מרכז של התמחות בעולם הכתף pixabay.com

מרכז כתף תל אביב – מרכז של התמחות בעולם הכתף

כשהכתף מציקה או ממררת את חייכם עם כאבים או חוסר יכולת תנועה סדירה, יש באפשרותכם לפנות לרופא אורתופד כללי בקופת החולים, ויש באפשרותכם להגיע היישר למומחים. ישנן בעיות כתף רבות אותן ניתן לפתור גם דרך רופא אורתופד כללי, כשבמקרים רבים מדובר בבעיות שניתן לחיות איתן או שאפילו חולפות מעצמן כעבור זמן מה. יחד עם זאת, ישנן בעיות כתף אחרות שהטיפול בהן מחייב רמת מומחיות מיוחדת על מנת להגיע לפתרון מלא של הבעיה הרפואית.

טיפולים כירורגיים על ידי הידיים המקצועיות ביותר בתחום הכתף

דברים אלה מקבלים משנה תוקף כאשר תהליך הטיפול דורש התערבות כירורגית ברמה גבוהה ובאמצעות טכנולוגיות הניתוח המתקדמות ביותר. במרכז כתף תל אביב ניתן למצוא צוות של 6 רופאים אורתופדים, בעלי התמחות מיוחדת בתחום הכתף והמרפק ובעלי ניסיון נרחב בעבודה בבתי החולים הגדולים והמוכרים בישראל. אם יש פתרון לבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים בכתף, הרי שבמרכז הכתף תל אביב, לבטח תוכלו למצוא את הפתרון הזה.

המנהלים הרפואיים של מרכז כתף תל אביב

מרכז כתף תל אביב מנוהל על ידי שני מנהלים רפואיים, מהאורתופדים הכירורגים המובילים והמוכרים ביותר בישראל:

ד"ר גבריאל מוזס, מומחה בכירורגיה אורתופדית ובכירורגיית כתף ומרפק. ד"ר מוזס משמש כמנהל הרפואי של המרכז לאורתופדיה מתקדמת בבית החולים אסותא בתל אביב, ואוחז בתואר של מייסד מרכז כתף תל אביב. לזכותו של ד"ר גבריאל מוזס רשום גם ייסוד היחידה לכירורגיה של הכתף במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סורסקי (איכילוב), שם שימש כמנהל היחידה בין השנים 1994 עד 2013.

ד"ר ערן ממן, אף הוא מומחה בכירורגיה אורתופדית ובכירורגיית כתף ומרפק, שימש אף הוא כמנהל יחידת הכתף בחטיבה האורתופדית של המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סורסקי, ואוחז בתואר של הנשיא לשעבר של החברה הישראלית של מנתחי כתף ומרפק. כמו כן, שימש ד"ר ערן ממן כמזכיר החברה.

מענה מלא מקצה לקצה לכל בעיות הכתף

את צוות הרופאים משלימים 4 רופאים מומחים נוספים: ד"ר מרתה סופיה מוזס, ד"ר אדם דניאל מוזס, ד"ר בנימין רוזן וד"ר גרש איגור, ארבעתם אוחזים בהתמחויות מיוחדות בתחום הכירורגיה האורתופדית ובתחום הספציפי של רפואת הכתף. כצוות של 6 רופאים, מספקים רופאי מרכז כתף תל אביב, מענה מלא מקצה לקצה לכל בעיות הכתף, החל מאבחון מדויק של הבעיה הרפואית, דרך בניית תכנית טיפול מיטבית לכל מטופל ומטופל בהתאם למקרה הספציפי וכלה בביצוע הטיפול, לרבות התערבות כירורגית מתקדמת, להגעה לפתרון מלא של הבעיה.