אולם לבר מצווה או בת מצווה – כך תבחרו את האולם המתאים לכם - 0404
+
אולם לבר מצווה או בת מצווה – כך תבחרו את האולם המתאים לכם pixabay.com

אולם לבר מצווה או בת מצווה – כך תבחרו את האולם המתאים לכם

בחירת אולם לבר מצווה או בת מצווה, הוא תהליך שדומה מאוד לבחירת אולם לכל אירוע אחר, אלא שבמקרה הזה חשוב מאוד לשים לב למאפייני קהל היעד. בחגיגת בר מצווה או בת מצווה, הדודים והדודות הם חשובים כמובן, אך חשובים מהם הם חבריהם של ילדכם או ילדתכם, וכמובן חתן או כלת השמחה כמו בכל אירוע אחר. גם בלי שנגיד לכם, אתם בהחלט יכולים להעריך, שלו הייתם שואלים אותם מהו האירוע האולטימטיבי אליו הם ירצו להגיע, זה לא היה אותו אירוע חתונה שרובנו מכירים כאנשים מבוגרים.

חוויית אירוע שבנויה מלכתחילה עבור בני ובנות נוער מתבגרים

את אותם בני נוער מעניינת החוויה של האירוע באופן בו הם יכולים להביא את עצמם לידי ביטוי מול חבריהם, ולעשות את מה שמעניין אותם לעשות בגיל הצעיר שלהם. בהתאם לכך, כאשר אתם פונים למשימה של בחירת אולם לבר או בת מצווה, כדאי לבצע את הפעולות הבאות:

שוחחו עם בינכם או ביתכם – שאלו אותם על מה בדיוק הם חושבים, מה הם מעדיפים, ואיזה מן אירוע הם היו רוצים שיהיה להם. אתם לא אמורים לתת להם את כל מה שהם מבקשים, בטח אם זה חורג מקווי החינוך שלכם או מהתקציב שעומד לרשותכם, אבל בהחלט עליכם להכיר בכך שזה האירוע שלהם ולהעדפות שלהם יש מקום חשוב בתהליך הפקת האירוע. סביר להניח, שהם יעדיפו לערוך את האירוע במקום המותאם לחגיגות לבני נוער, כדוגמת מועדון סקופסטאר מועדון בר/ בת מצווה.

חשבו על הקהל שמגיע – בהחלט לגיטימי מבחינתכם כהורי חתן או כלת האירוע, להזמין את האנשים הקרובים לכם ואת בני המשפחה שהזמינו אתכם בעבר לאירועים שלהם, אך בסופו של דבר, זוהי המסיבה של בינכם או ביתכם וזה גם צריך לבוא לידי ביטוי בפועל. אם מרבית האורחים הם חברי ילדכם, פשוט ערכו להם אירוע באולם המותאם לאירועי בר או בת מצווה, ואת האירוע לבני המשפחה ערכו בביתכם. במועדון סקופסטאר תוכלו לערוך אירוע ולהזמין אליו גם את האורחים שלכם כהורים, ובמקביל להעניק לבני הנוער את החוויה שהם כל כך רוצים לחוות בחגיגה של בינכם או ביתכם.

חשבו על התקציב שעומד לרשותכם – בהשוואה לחתונה, היקפי המתנות הניתנות לחגיגות בר או בת מצווה הם נמוכים יותר. וודאו שאתם לא מסתמכים על המתנות שתקבלו כאשר אתם בוחרים את המקום בו תערכו את האירוע. מועדון המותאם לחגיגת בר או בת מצווה מכיר את פני הדברים מראש, ובדרך כלל בונה את האירוע בצורה כזאת שתתאים לתקציבים נמוכים, ובמקביל גם תעניק לאורחים הצעירים את החוויה הטובה ביותר להם הם יכולים לצפות.

הכל מוכן, רק תגיעו

מעבר לשלושת המרכיבים האלה, עליכם לחשוב על האלמנטים הכלליים שנכונים לכל אירוע, כמו אוכל, תקליטן, אטרקציות וכדומה, אם כי כדאי לדעת שמועדון סקופסטאר מציע לכם את החבילה כולה, ואתם רק צריכים להגיע לאירוע ולאפשר לבינכם או ביתכם להיות מסמר הערב לערב אחד.