קמהדע חתמה על הסכם חדש עם ארגון בינלאומי לאספקת KamRAB לטיפול בכלבת לאחר חשיפה לנגיף - 0404
+
קמהדע חתמה על הסכם חדש עם ארגון בינלאומי לאספקת KamRAB לטיפול בכלבת לאחר חשיפה לנגיף אתר שירותי בריאות כללית

קמהדע חתמה על הסכם חדש עם ארגון בינלאומי לאספקת KamRAB לטיפול בכלבת לאחר חשיפה לנגיף

קמהדע בע"מ, חברת תרופות המייצרת מוצרים המבוססים על חלבוני פלסמה המתמקדת בתרופות יתום, מודיעה היום כי היא חתמה על הסכם עם ארגון בינלאומי (ששמו אינו מפורסם) לאספקת KamRAB נוגדן לוירוס הכלבת (אנושי).

הנוגדן של קמהדע לוירוס הכלבת קיבל לאחרונה אישור שיווק של ה- FDA למתן כחיסון פסיבי בהזרקה ישירה של הנוגדנים, לאחר החשיפה לכלבת בעקבות מגע עם חיה נגועה או חשודה כנגועה בכלבת. הסכם תלת שנתי זה יימשך עד שנת 2020 וצפוי לייצר לקמהדע הכנסות בהיקף של כ-13 מיליון דולר.

"אנו שמחים מאוד להתחיל ולייצר אפיק הכנסות נוסף ממוצר ה- ,KamRAB בהמשך לאישור ה- FDA שקיבלנו מוקדם יותר השנה", אמר עמיר לונדון, מנכ"ל קמהדע. "אנו מצפים להתחלת הפעילות תחת הסכם אספקה זה, כאשר המשלוח הראשון כבר אושר. הסכם זה מהווה דוגמה לפוטנציאל המסחרי הנוסף למוצר זה בשווקים הבינלאומיים, מעבר לארה"ב, ואנו מתכוונים להמשיך ולקדם חוזים מסחריים נוספים בטריטוריות אסטרטגיות מרכזיות".

קמהדע מייצרת כעת מספר מוצרי אימונוגלובולינים (IgG). בכוונת החברה להמשיך למנף את טכנולוגיית ה- IgG המתקדמת ביותר, בעלת אישור FDA, ליצירת פעילות עסקית חדשה הקשורה ל- IgG ולהגדיל את המכירות בשווקים הבינלאומיים.