למה קייטרינג בשרי ולא חלבי? - 0404
+
למה קייטרינג בשרי ולא חלבי? יח״צ

למה קייטרינג בשרי ולא חלבי?

אתם עורכים אירוע חשוב. חתונה, בר מצווה, ברית מילה, בריתה, בת מצווה או אפילו מסיבת יום הולדת, ואתם נכנסים אל תוך סבך פעולות ההפקה שעליכם לבצע כדי להעמיד את האירוע על הרגליים. לאורך התהליך, אתם עשויים להרגיש שאתם פועלים על אוטומט, ומבצעים בחירות שכאילו הוכתבו לכם כבר מלמעלה. אחת מהבחירות האלה היא הבחירה בקייטרינג בשרי, הקייטרינג שהוא בחירת ברירת המחדל של כלל האירועים בישראל, ולמעשה לא רק בישראל, אלא בעולם כולו. השאלה היא, האם יש לכך סיבה טובה? מדוע דווקא קייטרינג בשרי ולא חלבי? מה נותן לכם הקייטרינג הבשרי שלא נותן הקייטרינג החלבי?

 

מגוון רחב הרבה יותר של טעמים, מרקמים וצבעים

ובכן, נתחיל ונאמר שגם לקייטרינג החלבי יש מה להציע, עד שמעמידים אותו בהשוואה לעולם הקייטרינג הבשרי. קייטרינג בשרי לאירועים הוא קייטרינג שמציע מגוון גדול ורחב הרבה יותר, בכל פרמטר אפשרי: בטעמים, בריחות, בתבלינים, במרקמים, בסוגי המנות ובכמותן. הטעמים הבשריים הם חזקים הרבה יותר והם מנחמים הרבה יותר, גם אם בעולם החלבי ניתן למצוא כמה מנות דגל שיכולות להתקרב לרמות הקולינריות הללו. יש משהו בקייטרינג הבשרי שמציג אותו באור יותר יוקרתי, יותר רציני, יותר משביע ויותר מהנה, לעומת קייטרינג חלבי.

 

האם הקייטרינג הבשרי באמת יותר כבד ומעמיס?

יחד עם זאת, ייתכן ששמעתם את הטענה כי קייטרינג חלבי הוא פחות כבד ופחות מעמיס, וככזה יכול להיות הפתרון לאורחים שנוטים להתעייף מאכילה ולאבד כל חשק ואנרגיה כבר באמצע האירוע. ובכן, כמובן שטענה זו היא חסרת בסיס, ואינה קשור למידת החלביות או הבשריות של הקייטרינג, אלא לכמות האוכל שאוכל האורח ולכמות החלבונים והפחמימות באוכל שהוא אוכל. מנות בשר דורשות אמנם מאמץ רב יותר ממערכת העיכול, אך לא הרבה יותר מאמץ מאשר עיכול של מנות חלביות עמוסות חלבון. מנות אלה יכולות להוביל לתחושת לאות ועייפות בדיוק באותה מידה כמו צלחת מלאה בשרים, אותה מכניס האורח אל פיו בתוך זמן קצר.

 

קינוחים יוצאי דופן על בסיס צמחי

טענה נוספת שאתם עשויים להיחשף לה, היא הטענה כי קייטרינג בשרי לא מאפשר הגשת קינוחים חלביים בסוף האירוע, ובמקרה הזה מדובר בטענה נכונה, אלא שהטענה הזאת לא ממש חשובה או רלוונטית. עולם הקינוחים הוא עולם מתקדם מאוד, וכיום ניתן להכין מגוון עצום של קינוחים על בסיס שהוא אינו חלבי, תוך הקפדה על מרקם נימוך, מתיקות מעודנת ומרקם חלק ועסיסי. למעשה, מרבית האנשים כלל לא יוכלו להבדיל בין קינוחים על טהרת מוצרי החלב, ובין קינוחים על בסיס צמחי, ואם תבחרו את חברת הקייטרינג הנכונה, תוכלו להבטיח שכך גם יקרה באירוע שלכם. על כך אפשר להוסיף את מגשי הפירות שמתאימים מאוד לקייטרינג בשרי, ואשר אותם אפשר להגיש כחלק ממערך הקינוחים, ואת כוס הקפה שמרגישה תמיד טעימה יותר, כאשר היא מגיעה אחרי ארוחה בשרית מלאה ומענגת.

 

 

 

זה מה שהאורחים שלכם מצפים לו, והם יודו לכם אם תעמדו בציפיותיהם

ואחרי שאמרנו את כל זה, אחת הסיבות המרכזיות להזמנת קייטרינג בשרי לאירוע שלכם היא פשוט מאוד, שזה מה שאורחים שלכם מצפים לו. אין זה אומר שאתם לא יכולים לחדש, או לנקוט בצעדים מעט חדשניים ושונים ביחס למקובל, אבל אתם בהחלט רוצים לוודא שהבחירות שלכם לא נתפסות כמעין התחכמות שבאה לשבור את הכלים, בניסיון לייצר גימיק ולהיות שונים. את זה, האורחים שלכם כבר לא יוכלו לכבד, כפי שגם אתם לא הייתם יודעים לכבד זאת אם הייתם מגיעים לאירוע שבו מגישים לכם פשטידות וקישים, כאשר אתם מצפים למנת בשר עסיסית, עם תוספות ביתיות חמות ומנחמות לצידו. כעת, תוכלו לעשות את הבחירות שלכם כשיש לכם את כל השיקולים שעליכם לקחת בחשבון, כאשר אתם בוחרים בין האפשרות להזמין קייטרינג בשרי ובין כל סוג אחר של קייטרינג.