היכן הצבא? היכן המשטרה? צפו בהסתה המסוכנת נגד חיילינו! מישהו חייב לעצור את הטירוף הזה! - 0404
צילום: יותם וילנר

היכן הצבא? היכן המשטרה? צפו בהסתה המסוכנת נגד חיילינו! מישהו חייב לעצור את הטירוף הזה!

כך זה נראה הערב בכניסה ללשכת הגיוס בירושלים. כך זה נראה לאחר שקבוצת אחוזי טירוף הגיעה לשערי לשכת הגיוס והסיתה נגד חיילינו.

בשערי הלשכה עברו חיילים נפלאים המשרתים למען כולנו ומסביבם התאספו חבורת ההזויים שהסיתה נגדם, קראה קריאות, צעקה, צווחה וצילמה אותם. בין הקריאות ״נאצים, נאצים״ – דבר המהווה עבירה על החוק. גם חיילות ספגו נאצות קשות.

חיילי צה״ל – צבא ההגנה לישראל הם קודש הקודשים. בחיילינו אסור לגעת. את חיילינו צריך לעודד, להודות להם ולחבק אותם ובמקום זה, חבורת קיצונים עומדת להם על הראש ומנסה להפחיד אותם. זו לא רק הסתה – זו פגיעה בביטחון המדינה. הדבר דומה למרד, להפיכה. כל מילה שתבחרו תתאים לטירוף הזה שנראה בשערי לשכת הגיוס.

היכן המשטרה? היכן הצבא? מי יעצור את המטורפים האלה ויעמיד אותם לדין בגין הסתה? מספיק לתפוס עשרה מהם. להעמיד אותם לדין ראווה. לשלוח אותם לשנים להנמק בכלא בגין הסתה והמרדה ופגיעה בביטחון המדינה. עשרה כאלה יפסיקו לחלוטין את הטירוף הזה.

לא עשיתם את זה עם בובות בדמות חיילינו שנתלו באוויר. לא עשיתם את זה עם פשקווילים מסיתים לפגיעה בחיילי צה״ל. לא עשיתם זאת בעת פגיעה פיזית בחיילים שנכנסו לשכונות הטירוף. הגיע הזמן לפעול כעת! מייד!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]m