רפא"ל תחזק את שיתוף הפעולה עם מעלות בתחומי החינוך והתעשייה - 0404
+
רפא"ל תחזק את שיתוף הפעולה עם מעלות בתחומי החינוך והתעשייה שלמה שרביט

רפא"ל תחזק את שיתוף הפעולה עם מעלות בתחומי החינוך והתעשייה

ביום חמישי (16.11), מנכ"ל רפא"ל, מר יואב הר אבן, ובכירים נוספים מהנהלת רפא"ל קיימו ביקור עבודה אסטרטגי ומשמעותי במעלות, במסגרתו קיבלו סקירה מקיפה על פיתוח העיר וסביבתה, נפגשו עם בכירי העירייה, תעשיינים, מנהלי בתי הספר התיכונים אורט ותיכון אופק עתיד וסיירו באגם מונפורט ובמפעלים סנמינה וכרמקס.

מנכ"ל רפא"ל וצוות הנהלת החברה התרשמו מהעשייה בעיר ויעמיקו את מעורבותם במערכת החינוך בדגש על שותפות מרכזית בלימודי ההנדסאים, ייעול תחום הרכש וקניית שירותים מתעשיות הפועלות באזורי התעשייה מעלות וקורן ומעורבות בחממה המאיצת סטארט אפ "ספארק" שבבעלות העירייה.

שלמה בוחבוט, ראש עיריית מעלות: "לפני כחודשיים קיימנו ביקור חשוב ברפא"ל וזהו ביקור המשך שנועד לייצר שיתופי פעולה הדוקים יותר. כבר כיום רפא״ל ואורט מעלות מבצעות תוכניות משותפות, ואני שמח שסיכמנו על קפיצת מדרגה בשיתוף הפעולה האסטרטגי הזה.

סוכם על כניסת רפא״ל כשותפה מובילה למגמת ההנדסאים לעתודה – רפא״ל תהיה שותפה מלימודי כיתה ט׳, דרך י״ג ועד שילובם של הבוגרים ברפא״ל בעת השחרור מצה״ל.

עוד סוכם על שת״פ עם החממה המאיצת סטארט אפ שהקמנו ועל קשר ישיר בין מחלקת משאבי אנוש בחברה לרכזת מעסיקים ברשות מקדמת תעסוקה בעיר. לצד הידוק שיתוף הפעולה בין העירייה לרפא"ל היה לי מאד חשוב לשתף גם את התעשיינים במהלך הזה, כי חשוב מאד לחזק ולהעצים את שוק התעסוקה. בישיבה סוכמו פעולות שיכולות לחזק עוד יותר את הרכש והזמנת עבודות של רפא״ל מהן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com