עו״ד שמתכננים משפט חוזר ליגאל עמיר: יש יותר מ-18 הוכחות שהכדורים שירה לא גרמו למותו של רבין - 0404
+
עו״ד שמתכננים משפט חוזר ליגאל עמיר: יש יותר מ-18 הוכחות שהכדורים שירה לא גרמו למותו של רבין סער יעקב, לע''מ

עו״ד שמתכננים משפט חוזר ליגאל עמיר: יש יותר מ-18 הוכחות שהכדורים שירה לא גרמו למותו של רבין

לריסה עמיר טרימבובלר, רעייתו של יגאל עמיר – רוצח ראש הממשלה יצחק רבין, פרסמה תשובה שקיבלה מעורכי הדין בשוויץ, המתכננים להגיש בקשה למשפט חוזר.

עורכי הדין טוענים כי ברשותם למעלה מ-18 הוכחות חותכות שהכדורים שירה יגאל עמיר, לא גרמו למותו של רבין. עורכי הדין הבהירו כי יפרסמו את ההוכחות בתקשורת העולמית, אך לא יציגו אותן לתקשורת בישראל – אותה הם רואים כתקשורת עוינת.

עורכי הדין כתבו ללריסה: ״הריני שמח להודיעך כי יש ברשותנו למעלה מ -18 הוכחות חותכות לכך שהכדורים שירה יגאל עמיר בראש הממשלה יצחק רבין ב -4 בנובמבר 1995, לא היו אלה שגרמו למותו. נמסור אותן לעיתונות ולתקשורת הבינלאומית (למעט ישראל) וכן לעורכי הדין העוסקים במשפט חוזר שאנו מכינים ביחד עם יגאל עמיר״.

עוד כתבו עורכי הדין כי הם מבקשים גם סיוע מהציבור: ״האם את יכולה לבקש מהנוער של ארצך היפה ומשאר אזרחיה (למעט כל הפוליטיקאים ואנשי התקשורת, העיתונאים ואנשי הטלוויזיה!) לשתף פעולה במחקרים ובחשיפת האמת. מי שיש לו ראיות נוספות, נא לשלוח לנו, אפילו באופן אנונימי… (בז'נווה, אנונימיות מובטחת!)״.

עורכי הדין ביקשו עדויות וראיות בנושאים הבאים:
מתקבלות אך ורק ראיות מהתחומים הבאים:
1. ראיות פיזיות
2. ממצאים מדעיים
3. בליסטיקה
4 .תחום רפואי
5 .שגיאות פרוצדוראליות
6. טעויות משפטיות
7. עדויות
8. עדויות שקר
9. תמונות
10. סרטונים

בסיום פנייתו ללריסה, כתב מיכאל (אחד מעורכי הדין): ״אני משוכנע שישראל צריכה להוות הדוגמא לעולם, והיות והאמת היא אחת היסודות של קיומה, חשוב שבני הנוער והדורות הבאים בישראל ילמדו בבתי הספר על המשמעות והחשיבות של האמת״.

מבזקיםלכל המבזקים