האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית מזהיר: אל תבצעו טיפולי בוטוקס ע"י רופאי שיניים «
+
האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית מזהיר: אל תבצעו טיפולי בוטוקס ע"י רופאי שיניים דוברות האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית מזהיר: אל תבצעו טיפולי בוטוקס ע"י רופאי שיניים

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית מבקש להזהיר את הציבור מפני ביצוע הזרקות בוטוקס, חומרי מילוי וטיפולים אסתטיים על ידי רופאי שיניים. וועד האיגוד מדגיש כי על פי עמדת משרד הבריאות הזרקה שאיננה חלק מטיפול שיניים היא בבחינת עיסוק ברפואה ומהווה עבירה על פקודת הרופאים ולכן חל איסור על רופאי השיניים לעסוק ברפואה אסתטית מחוץ לחלל הפה.

האיגוד מזכיר לציבור כי לפני כל טיפול אסתטי יש להתעמק בתהליך, לא לסמוך על הבטחות שווא ומבצעים ולוודא שהרופא שבחרתם לביצוע הזרקת בוטוקס או חומר למילוי קמטים, הוא בעל רישיון של רופא, לא של רופא שיניים. כמו כן מומלץ תמיד גם בעל תואר מומחה בכירורגיה פלסטית הניתן על ידי משרד הבריאות.

האיגוד מזמין את הציבור לדווח על טיפולי הזרקה המבוצעים על מי שאינו מורשה למייל הבא: Info@plasticsurgery.org.il

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, הוקם במטרה להוות מסגרת ארגונית מקצועית לכ-300 הרופאים המומחים והמתמחים העוסקים בכירורגיה פלסטית בישראל ולפעול לקידום ופיתוח המקצוע בתחום הטיפול, ההוראה והמחקר. האיגוד המהווה חלק בלתי נפרד מההסתדרות הרפואית בישראל, מטפח קשרים עם ארגונים בינלאומיים העוסקים בניתוחים פלסטיים ומתעדכן בחידושים ומגמות במטרה ליישמם בישראל.

כחברי איגוד יכולים להצטרף רופאים ורופאות בעלי תואר מומחה בכירורגיה פלסטית. האיגוד מפעיל עמוד פייסבוק וכן אתר אינטרנט פתוח לציבור הכולל את רשימת המומחים וממליץ לציבור להיכנס אליו לפני ההחלטה על ביצוע ניתוח www.plasticsurgery.org.il