סויסטד בראיון בשבדיה: ״הפועל חיפה? זו התקופה הכי טובה שלי בקריירה״ - 0404
+
סויסטד בראיון בשבדיה: ״הפועל חיפה? זו התקופה הכי טובה שלי בקריירה״ דוברות הפועל חיפה

סויסטד בראיון בשבדיה: ״הפועל חיפה? זו התקופה הכי טובה שלי בקריירה״

קשרה השבדי של הפועל חיפה רסמוס סויסטד, התראיין לאחד מכלי התקשורת בארצו וסיפר בין היתר על ההתאקלמות בישראל ועל מצבה של קבוצתו לאחר עשרה מחזורי ליגה.

"זה ברור שקיווינו להתחיל את העונה במיקום בו נהיה בשישייה הראשונה, אז המצב כרגע הוא מעבר לציפיות, אבל אנחנו נורא חזקים", הודה הקשר.

"זה קשה לשים את האצבע למה אנחנו חזקים, אבל זה מרגיש שיש לנו איזון מושלם בין האיכויות השונות שלנו בקבוצה. אנחנו תמיד פותחים את הרבע הראשון של המשחק בצורה חזקה ולפעמים מקבלים תמורה על כך".

"אנחנו משחקים עם 3 קשרים במרכז השדה ולי יש את התפקיד ההגנתי יותר, המשימה שלי זה לכסות את השטח, לשבור ולהפריע להנעת כדור של היריבה, לשחק מלוכלך במובן החיובי".

"אני רוצה לומר שאני יותר מודרני מרידסטרום (צוחק), אני אוהב מאוד את המקום וכאן אני רוצה לשחק. אני מרגיש שאני מתפתח פה מאז שהגעתי, זה הכדורגל הטוב ביותר ששיחקתי בקריירה עד כה".

"אנחנו עדיין מחפשים ורוצים לרוץ למעלה, אבל עכשיו מצפים לנו משחקים מול מכבי ת"א ומכבי חיפה וזה יהיה קשה".

"כמה זה יכול להימשך? אני חושב שזה יכול להימשך עוד הרבה זמן, יש לנו את היכולת להמשיך להילחם למעלה בליגה", סיים רסמוס.

בנושא אחר. שחקני הפועל חיפה, הצוות המקצועי והניהולי של המועדון חגגו אתמול בערב גיבוש במועדון ה"וייב" בחיפה. את הערב יזם, הזמין והינחה הבעלים יואב כץ. בערב צויינה חתונתו של סויסטד, שאף קיבל מתנה מכץ לרגל נישואיו. הערב כלל ארוחה עשירה, משחקי חברה, קריואקי ומסיבת ריקודים.