לעלות בקלות זו אומנות - 0404
+
לעלות בקלות זו אומנות

לעלות בקלות זו אומנות

אתם מתגוררים בניין מגורים רב-קומות, נהנים מבריזה אוורירית ומרעננת ומודים בכל יום על קיומה של המעלית, זו שחוסכת לכם הליכה הלוך ושוב בכל הקומות והמדרגות המפרידות בין הדירה שלכם לפתח היציאה מהבניין. לכן, בימים בהם ישנה הפסקת חשמל או המעלית יוצאת מפעולה, עיניכם חושכות ואתם מרגישים כי חזרתם לתקופות קדומות יותר ונטולות חשמל. מעליות, בראשית דרכן בעולם העתיק, פעלו בעזרת חבלים וכוח אדם שתרם להתנעתן. בהדרגה, בעקבות ההתפתחות התעשייתית, מעליות פותחו, שודרגו ועברו טרנספורמציה עד המדרגות המודרניות של היום המשמשות את כולנו בהנאה, דיירים, עובדים, קונים ועוד.

מעלית ביתית

נראה כיום שמעלית הינה חלק מרכזי ובלתי נפרד מכל בניין בו קיימות יותר משתיים-שלוש מעליות, אך המציאות מראה כי בנייני מגורים ועסקים ישנים רבים עדיין נטולי מעליות. טיפוס במדרגות הוא פעילות ספורטיבית מבורכת בברכה ומומלצת, אך חשוב שתהיה אלטרנטיבה נוספת. קשישים, נכים, נשים בהיריון, בני משפחה החוזרים עמוסים בשקיות מהסופר, ובאופן כללי, רובנו, נתקשה או נתעצל לרדת במדרגות רבות מספור מספר פעמים ביממה. לכן, הוספת מעלית ביתית הינה אפשרות נהדרת לשדרג את איכות חייהם של דיירי הבניין.

במקרה בו אתם מחליטים להוסיף מעלית לבית, עליכם לבחור בין מעלית פנימית לחיצונית. כדי להקים מעלית פנימית, חשוב לבדוק כי בחדר המדרגות קיים חלל מרווח דיו כדי להתקין פיר פנימי. במקרה שבו, לא ניתן לשלב מעלית פנימית, מותקנת מעלית חיצונית בחזית הבניין. מעלית כזו משדרגת את מראה הבית ומאפשרת לדיירי הבית להימנע משיפוץ שיפריע להם להתהלך בחדר המדרגות בנוחות ובבטחה.

מעלונים

מעלונים הוא שמן של מעליות ביתיות קטנות, חיצוניות או פנימיות, אשר נועדו להנגשה ולניידות עבור נכים, קשישים ואנשים המתקשים לעלות במדרגות. מעלונים בדרך כלל מותקנים ללא פיר, אלא נעים על פני מסילה ומגשרים בין מפלסים שונים. בנוסף, קיימים מעלונים הכוללים כיסא נוח הנע על פני מסילה ומאפשר לכם להתנייד בקלות ובנוחות אל נקודת היעד ברחבי הבית. באמצעות התקנת מעלונים, תוכלו להיות רגועים יותר שסבא וסבתא היקרים לכם, או הוריכם היקרים המזדקנים, יוכלו להמשיך להתגורר בביתם ולהתנהל בכבוד ובתנאי הרווחה להם הם זקוקים.

איך בוחרים חברה להתקנת מעליות?

אם אתם עומדים בפני בחירת חברת מעליות, חשוב לשים לב לדגשים הבאים:

בטיחות היא מילת המפתח – כדי לוודא כי בטיחות הדיירים תישמר, יש לבחור באנשי מקצוע מנוסים, אחראיים, המתמחים בבניית מעליות. חשוב לוודא כי בצוות החברה קיימים מהנדסים, אדריכלים ואנשי פיתוח ותכנון שיוכלו לתאם את עבודתם בנאמנות ובמסירות כדי לגבש תכנית עבודה סופית ומוצלחת.

חומרי גלם איכותיים – בניית מעלית היא אינה דבר של מה בכך וכזו, היא מחייבת שימוש בחומרים ברמת איכות גבוהה, עמידים לאורך זמן וחזקים שיוכלו לשמש בהצלחה את הדיירים.

תיאום ציפיות – חשוב לתאם עם חברת מעליות את ציפותיכם כלקוחות, הן מהבחינה העיצובית והן מבחינת הזמן. חשוב לוודא כי החברה מורכבת מצוות עובדים מסור שייקח לתשומת ליבו את דרישותיכם ויפעל לספקן על הצד הטוב ביותר.

עולים ונהנים עם חברת ניג'ם פריד ובניו 2005 בע"מ

חברת ניג'ם פריד הינה חברה מנוסה ובעלת ניסיון המספקת שירותי בניית מעליות לסקטור הפרטי והתעשייתי תוך הקפדה על סיפוק שביעות הרצון של לקוחותיה. בנוסף, ביטחון לקוחותיה של החברה עומד בראש מעייניה ולכן היא עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובטכניקות הבנייה המשוכללות ביותר הקיימות בשוק. צוות העובדים של החברה מורכב מאנשי תכנון, פיתוח ובנייה מדופלמים, מלאי ניסיון בתהליכי עבודה, המתמחים בבניית מעליות.