השלט שעושה את הפרסום - 0404
+
השלט שעושה את הפרסום

השלט שעושה את הפרסום

בימינו קיימות דרכים שונות ומגוונות לפרסם את העסק. בתי עסק רבים מקימים אתרי תדמית ומעלים אליהם תכנים איכותיים, סרטונים ותמונות מרהיבות. אך גם בעולם הדיגיטלי איש לא ביטל את הפרסום באמצעות שילוט. היום ניתן למקם את השלט על יד בית העסק, כמו גם לעטוף את הרכב באמצעות מדבקה צבעונית ומושכת המסבה את תשומת לבם של העוברים והשבים.

כוחה של הפרסומת הניידת

הדפסת מדבקות על גבי רכבים הופכת לנפוצה בקרב בעלי רכבים רבים. יותר ויותר בעלי עסקים בארץ מבינים את חשיבותו של הפרסום הנייד. ואכן, רכבים הנעים בכל רחבי היישוב, העיר או הארץ מספקים פרסומת טובה. כך למשל, אם לבעל העסק יש חנות פרחים בדרום הארץ, הוא יוכל להדביק מדבקות לרכב צבעוניות ופרסומיות אשר יידעו את הנהגים והולכי הרגל על קיומה של חנות מיוחדת באמצעות עזרתם הנאמנה של השליחים המגיעים לכל מקום.

להצמיד שילוט על משאית

היום מחליפות משאיות רבות את צבען הלבן או האפור במדבקות מרהיבות. שילוט משאיות מביט אלינו בכל אשר נבנה, בין אם מדובר במשאית אשר מובילה מוצרי מזון ובין אם מדובר במשאית המעבירה חומרי בנייה לאתר מסוים. אלה כמה סיבות טובות לעטוף את המשאית בפרסומת של העסק שלכם:

ניצול שטח גדול – מטבע הדברים, שטחה של המשאית גדול וניתן לראות אותה גם מרחוק. משום כך, כל מי שבוחר למקם שלט על גבי המשאית, יזכה לפרסם את העסק שלו בקרב רבים.

פרסום זול – בניגוד לפרסומות דיגיטליות בגוגל או באתרים שונים שיש צורך לתחזק ולשלם עבורן כסף, ההוצאה עבור מדבקה למשאית היא חד פעמית.

עמידה בפני כל מזג האוויר – המדבקה הגדולה אינה יורדת גם בתנאים של גשם זלעפות או שמש קופחת.

מתאימות לסוג הרכב – חברה מקצועית יכולה להתאים את סוג המדבקה הנכון לרכב.

בוחרים את השלט הנכון

בחירת שילוט רכבים יכולה להיות משימה בלתי קלה. דווקא משום שמדובר בשלט שכולם רואים, יש צורך להשקיע בנראות שלו. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו מעצבים גרפיים כדי להכין את השלט המושך ביותר. לדוגמה, אם אתם מפרסמים קייטרינג או מסעדה, מומלץ לצרף תמונת תקריב של דברי מאכל טעימים כמו בורקסים, בשרים על האש או גלידות (בהתאם למה שמציע העסק). תצלומי תקריב אלה יעודדו את הלקוחות הפוטנציאליים לפנות לבתי העסק.

עוטפים בשבילכם את הרכב

בזכות הטכנולוגיה המשוכללת היות ניתן לעטוף מגוון רחב של סוגי רכבים. כך לדוגמה, אם יש לכם עסק קטן, תוכלו לנצל את קיומה של המכונית הפרטית שלכם ולהזמין שירותי עיטוף רכבים. בדרך זו ניתן לפרסם את העסק שלכם ברבים גם כאשר אתם בסך הכול נוסעים לקחת את הילדים מהגן או אוספים חבר בדרך למסיבה. כמו כן, אפשר לעטוף רכבים מסחריים במדבקות. כך שבזמן שאתם מסיעים סחורה ממקום למקום, תוכלו על הדרך לפרסם את חברת ההפצה. ולבסוף, בדומה למשאית גם האוטובוס הוא כלי התחבורה המושלם לעיטוף. בנוסף לגודלו של האוטובוס ולשטח הרחב שהוא מעניק למדבקה הפרסומית, מדובר גם בכלי תחבורה שעליו מסתמכים אנשים רבים מדי יום ביומו. משום כך, נוסעים רבים העולים לאוטובוס ויורדים ממנו יכולים להיחשף לפרסומת המרהיבה המודבקת על דפנות הרכב.

להדביק פרסומת עם מש

חברת מש תעשיות דפוס מציעה לכם מגוון רחב של שירותים בתחום עיטוף רכבים. כאן תוכלו ליהנות מביצוע עיטוף של רכבים שונים שירותי עיטוף בלייזר, שירותי חריטה ממוחשבת או הדפסת מדבקות לרכב. הצוות המקצועי מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך, עד לקבלת המוצר המוגמר.

 

מבזקיםלכל המבזקים