אז איך תיראה החתונה שלכם? - 0404
+
אז איך תיראה החתונה שלכם?

אז איך תיראה החתונה שלכם?

אתה הצעת והיא אמרה כן? דחיתם מספיק ועתה הגיע הרגע? הודעתם וכעת כולם מחכים לתאריך? אם כן נראה שגם אתם בימים אלו טורחים ועמלים על ארגון החתונה. אולם רגע לפני שתוהים את מי להזמין ואיזה יום בשבוע אידיאלי עבורכם, יש לקבל החלטה מהותית – כיצד תיראה החתונה שלכם? בחירת המיקום מהווה קריטריון חשוב עד מאוד, וזאת מפני שישנה השפעה אדירה באם בוחרים להתחתן באולם סגור, במקום פתוח כגון גן אירועים בצפון, על חוף הים, בחצר של ההורים, בחתונת שטח ייחודית (אשר דורשת לא מעט תיאומים), במועדון וכדומה.

הרגע לעצור ולקבל החלטות

רגע לפני שנצלול לבחון את היתרונות שמאפיינים חתונה באולם סגור לבין היתרונות שמאפיינים חתונת שטח (או לחלופין מקום פתוח אך מאורגן), נעצור לציין שתמיד יהיו אורחים אשר יעדיפו אופציה אחרת ותמיד יהיו בני משפחה שירצו להביע את דעתם בנושא. אי לכך יש לזכור שזו אינה החתונה של אף אחד, מלבד של שניכם. על כן זה הזמן לבחון מה מרגש אתכם, על מה תמיד חלמתם, איזה סגנון יותר נכון עבורכם, איזה מיקום מתאים עבור העונה הרצויה, אלו ערכים אתם מבקשים לשדר, בכמה אורחים אתם מעוניינים וכדומה –  מכיוון שהדבר החשוב ביותר הוא שאתם תצאו מרוצים!

יתרונות חתונה במקום סגור

נתחיל ביתרונות שמאפיינים מקומות סגורים, כגון מועדון, וילה פרטית או אולם אירועים. ובכן כל עוד מדובר במקום סגור, מדובר בבחירה יותר סטנדרטית, וזאת כי היא מבטיחה שליטה מלאה בטמפרטורה, היא מראש מגדירה חתונה יותר מעונבת ולא פעם חתונה במקום סגור (כגון אולם אירועים) מציעה חבילה מאוגדת של נותני שירות. כך שגם המחיר עשוי להיות נוח למדי וגם נחסכים לא מעט התרוצצויות ותיאומים בין נותני השירות השונים.

חופה של קדושה

אם נצא החוצה מכותלי אולם האירועים, נמצא שניתן ליהנות מחתונה הרבה יותר צעירה, דינאמית ואף בעלת ערך מוסף. קיימת תחושה טהורה ונכונה בהחלפת נדרים במקום גלוי ופתוח, היכן שהטבע סובב את הכל וכיפת השמיים מהווה חופה של קדושה. בנוסף, כאשר החתונה נערכת בימי הקיץ בחוץ, ניתן להזמין את כלל האורחים ליהנות מניחוחות וצבעים של פריחה עונתית. ביננו, הרי זה לא משנה עד כמה עיצוב האולם יהיה מושקע, אין מתחרים לעיצוב הטבעי אשר מושתת על נפלאות הטבע. במיוחד כאשר מדובר בחודשי הקיץ בגן אירועים שכולל עצים מוריקים וזקופים, ערוגות פרחים צבעוניות וריחניות ואף אגם מרשים וצלול המהווה תפאורה מושלמת בשעה הכי חשובה. באותו רגע משמעותי כאשר כל העיניים נשואות אל החופה וצבעי השמיים מחליפים אט אט גוונים של שקיעה רומנטית.

תפאורה טבעית

זוגות רבים מחפשים אחר גן אירועים מומלץ בצפון, וזאת כי לא פעם די במילה "הצפון" על מנת להוסיף נדבך של התרגשות.  הרי ידוע עד כמה הצפון עשיר בטבע חי, בועט ומרגש, ועל כן כה נכון לחפש מבחר גני אירועים בצפון המשלבים באופן אסתטי, חכם ומוקפד בין עיצוב, אוויר צלול ונוף חגיגי – כגון שקיעה מלכותית במי אגם צלולים.

הקיץ הזה תלבשי לבן

אם נבחר לציין יתרון נוסף עבור חתונת קיץ במקום מרהיב, כגון גן האירועים "בת הגלבוע", נמצא כי ראשית מדובר במקום רווי בתפאורה טבעית מושקעת ומטופחת, לצד שלל נתונים שלא ניתן למצוא בשום אולם אירועים. זאת בזכות אגם מרהיב מוקף עצים מרשימים, שקיעה שמשתנה בכל ערב מחדש, פינות חן מוקפות ערוגות פרחים, משטחי דשא מוריקים ובאופן כללי ניתן ליהנות מאווירה צעירה, דינאמית, רגועה ומאוד חגיגית.

טיפ כמתנת חתונה

לסיכום נציין שאם מתלבטים בין חתונה מעונבת באולם לבין חתונה אנרגטית בחוץ, יש לבחון האם אתם מבקשים להקיף את עצמכם באנרגיות הייחודיות של עוצמת הטבע, או האם אתם יותר טיפוסים של מזגן. לאחר מכן יש לבחון את סך העלויות, שלעתים מאוד שונות בין חתונת פנים לחוץ. בנוסף, יש לקחת בחשבון שלא פעם חתונה שעורכים באולם כוללת מראש רשימה סגורה של נותני שירות – פרמטר שעשוי להוות יתרון לצד חיסרון. לבסוף נסיים עם טיפ כללי המתאים עבור כל בחירה שתעשו – אל תשכחו לתכנן תקציב נכון כדי שתוכלו לחסוך משהו מהחתונה. איפה אפשר להשקיע? זו שאלה טובה… האופציות רבות ומגוונות, החל מפיקדון בנקאי, בורסה ואפילו – קניית ביטקוין. שיהיה בשעה טובה!