ביטוח בריאות: שלמו היום, תיהנו מחר «
+
ביטוח בריאות: שלמו היום, תיהנו מחר

ביטוח בריאות: שלמו היום, תיהנו מחר

אנו רוצים להאמין כי נוכל להיות בריאים כל ימי חיינו. לשם כך, רובנו דואגים לשמור על הבריאות: משתדלים ללכת לישון מוקדם, אוכלים מאכלים בריאים ומקפידים לבצע פעילות גופנית לחות שלוש פעמים בשבוע. אף על פי כן, לעולם אין לדעת מה מחכה לנו מעבר לפינה. משום כך, חשוב לערוך ביטוח בריאות על כל צרה שלא תבוא.

לבטח את הבריאות באופן פרטי

ביטוח בריאות פרטי נועד לכסות הוצאות כלכליות עבור פרוצדורות רפואיות שונות. הטיפולים משתנים בין פוליסה אחת לאחרת, בהתאם להוצאות שהם מכסים. ישנן פוליסות אשר מכסות הוצאות רפואיות עבור השתלות, אשפוזים בבית חולים, טיפולים כימותרפיים או את עלותן של התרופות במקרים של מחלות קשות. במקרים מסוימים ניתן אף לקבל כיסוי להוצאות של טיפולים רפואיים המתבצעים בחו"ל, במקרים שבהם לא ניתן לבצע את הטיפולים בארץ.

רוכשים ביטוח סיעודי פרטי

במסגרת ביטוח סיעודי פרטי ניתנת למבוטח קצבה מסוימת המאפשרת לו להתקיים במקרים שבהם הוא אינו מסוגל לבצע את אחת מבין חמשת הפעילויות הבסיסיות באופן עצמאי – להתרחץ, לאכול, לקום ולשכב, להתלבש או לשלוט על סוגרים. לפני שבוחרים את הביטוח המתאים, חשוב לבחון כמה דברים:

מהו אחוז הכיסוי במקרה של פגיעה? לא כל פוליסה המוצעת בשוק מכסה את הפגיעה במאה אחוזים.

מהו גובה הקצבה אשר תשולם במקרה של פגיעה?

כיצד מגדירה הפוליסה את הפגיעה? לא כל פוליסה מכסה את 5 הפעולות הבסיסיות שהוזכרו לעיל.

לאיזו תקופה מוצע לכם הכיסוי של הפוליסה?

האם אתם מעוניינים לרכוש את הפוליסה בפרמיה קבועה או בפרמיה משתנה?

איזה סכום משולם לכם במקרה של אובדן כושר עבודה?

מומלץ לברר את המקרים החריגים – באילו מקרים הפוליסה אינה מכסה את ההוצאות הרפואיות?

לקבל כסף במקרה של תאונה

איננו מחוסנים מפני תאונות אישיות אשר עלולות לגרום לפגיעות מורכבות ובמקרים חמורים אף למוות. ביטוח תאונות אישיות מעניק סכומי כסף גבוהים במקרים של תאונה, וזאת בניגוד לביטוח הרפואי אשר יכול לכסות את ההוצאות עבור הפרוצדורות הרפואיות. ביטוח תאונות אישיות מחיר משתנה מפוליסה לפוליסה. כמו כן, ביטוחי התאונות מגיעים עם חבילות שונות. כך למשל, פיצוי בעקבות תאונה עשוי לעלות כ-50,000 שקלים, בעוד הוצאות עבור ניתוחים פלסטיים עשויים להסתכם במחיר של כ-20,000 שקלים.

איך בוחרים את החברה שמציעה את הביטוח

בחירת ביטוח רפואי פרטי אינה עניין של מה בכך. רק בישראל לבדה מציעים סוכנים רבים ביטוחים לרוב. כדי לעשות סדר בבלגן, יש צורך לבחור איש מקצוע אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך ויצמיד לכם את הביטוחים המשתלמים עבורכם, תוך התחשבות בפרמטרים כמו גיל, היסטוריה רפואית או עיסוק. מומלץ לנצל את כל האמצעים העומדים לרשותכם כדי למצוא את החברה שתספק לכם את השירותים הנכונים. בשלב הראשון, התייעצו עם חברים ובני משפחה. אלה האנשים הרוצים בטובתכם, והם יוכלו להמליץ על סוכנים טובים. בשלב השני תוכלו לבצע תחקיר באופן עצמאי ולהשוות מחירים בשוק באמצעות גלישה באתרי האינטרנט העוסקים בתחום ביטוחי בריאות. כך או כך, יש צורך להקדיש זמן ומחשבה כדי לעבוד עם האנשים המתאימים לכם.

החברה היעילה לניהול הפנסיוני שלכם

סוכנות Effective היא חברה מקצועית ואמינה לניהול הפנסיוני, הביטוחי והפיננסי. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע אשר יעזרו לכם למצוא את הידיים והרגליים בתחום הביטוח הרפואי, הצוות של Effective ישמח לעזור לכם. באמצעות הצוות תוכלו לפתוח קרן פנסיה, לבחור את ביטוח הבריאות המתאים לכם, לבחור בין פנסיה לביטוח מנהלים או לבדוק את האפשרויות החסכונות הפנסיוניים הקיימות.