חוויה נוצצת ומרנינה בלימוזינה - 0404
+
חוויה נוצצת ומרנינה בלימוזינה

חוויה נוצצת ומרנינה בלימוזינה

 

 

אתם בוודאי מכירים את התגובות להן זוכה לימוזינה ברחוב החל בתגובות התפעלות, השתוממות וכלה בקריאות צהלה רוויות בקנאה בריאה. אין ספק שקשה לפספס את הרכב היוקרתי שכל כולו ממחיש ומסמל הדר, פאר ויוקרה. לימוזינות כבר מזמן כבשו את הוליווד בסערה וכעת כובשות גם את הארץ.

לימוזינה – נסיעה בלתי נשכחת

לימוזינות מספקות שירותי הסעה לכל אירוע ומשדרגות אותו בין רגע. כאשר אתם בוחרים בנסיעה בלימוזינה לאירוע שלכם, אינכם יודעים כיצד האירוע יסתיים, אך אתם יודעים איך הוא יתחיל, באופן החגיגי והיוקרתי ביותר. לימוזינה היא רכב מפואר שהוא אטרקציה בפני עצמה. בדרך כלל רוב הלימוזינות מצוידות במיטב השכלולים ותנאי הלוקסוס – המושבים המרופדים יחבקו את גופכם ויגרמו להם להרגיש בנוח, מערכת המוזיקה המשוכללת תשמיע לכם סאונד בצורה כל כך עוצמתית וחיה שתרגישו שאתם בתוך סרט ואם תרצו תוכלו להשתמש במערכת הקריוקי שתעורר את הזמר הישן שבכם, בר משקאות שירווה את צימאונכם וכיבוד טעים שישביע את תאבונכם. בלימוזינה קיימת מחיצה שתאפשר לכם לשמור על אינטימיות והפרדה ביניכם לבין הנהג כדי שתוכלו לחוש נינוחים.

לימוזינה לנשף הסיום

חלפו להן 12 שנים, וכעת אתם מסיימים באופן רשמי את בית הספר וחותמים את הסיום באירוע מרגש. רגע לפני שאתם פורחים ומתעופפים מהקן אל עבר לימודי ההמשך במוסדות ההשכלה הגבוהים או אל צבא ההגנה לישראל למשך השנתיים-שלוש הבאות לפחות, עומדת לפניכם החגיגה לה כל תלמיד מייחל מרגע שהוא מתחיל את התיכון – דה פרום. הנשף הישראלי צבר תאוצה בעשרות השנים האחרונות ונראה כי הוא אינו נופל בסטנדרטים מהנשפים האמריקאים הטיפוסיים. לאחר שסיימתם לבחור שמלה או חליפה מהודרת, סגרתם איפור ושיער, מצאתם את הדייט המושלם לערב (בן או בת זוג או החבר'ה הטובים), הגיע הזמן לחשוב על דרך התחבורה שלכם. לימוזינה להשכרה תהפוך את הנסיעה המשותפת (האחרונה שלכם כתלמידים) שלכם לחגיגית, מהנה ובלתי נשכחת ותכניס אתכם לאווירה הנכונה.

לימוזינה לחתונה

אתם זוכרים את הרגע המרגש בו הוא כרע על ברכיו, שלף את הטבעת ובקול רועד ומתרגש הציע לך להתחיל חיים משותפים יחדיו כבעל ואישה. כעת, מספר חודשים לאחר מכן, אתם כבר בעיצומם של הכנות אל האירוע המרגש ביותר בחייכם, בו תעמדו יחדיו תחת החופה ותכרכו את גורלכם המשותף יחדיו. לימוזינה לחתונה תאפשר לכם להגיע בשיק ובסטייל לאירוע וליהנות ממספר רגעים של נחת ואינטימיות בצוותא, רגע לפני שכל האקשן מתחיל. הנסיעה המשותפת שלכם בלימוזינה תאפשר לכם להתכרבל זה בזרועותיו של זו, להשיק כוסות לחייכם המשותפים ולהיטען באנרגיות לקראת החגיגה המרגשת הצפויה לכם.

לימוזינה לבת מצווה

חגיגת הבת מצווה (או הבת מצווש כפי שייתכן וכלת המצוות שלכם נוהגת להגיד) היא ציון דרך חגיגי ומרגש ולכן מהרגע שסגרתם אולם, אתם שוברים את הראש יחד עמה כדי לתכנן חגיגה מפוארת ובלתי נשכחת. לימוזינה לבת מצווה תבטיח לכם שהקטנה שלכם (או בקרוב הגדולה) תיהנה מחגיגה נוצצת בתוך האירוע ומחוצה לו. היא תוכל להגיע בלימוזינה יחד עם בני המשפחה או החברות הקרובות ולצאת ממנה ממש כמו כוכבת הוליוודית נוצצת.

https://www.youtube.com/watch?v=5VjHiwAcHuk

VIP LIMO – שירותי השכרת לימוזינה

חברת VIP LIMO מאפשרת לכם נסיעה אלגנטית ומפוארת עם לימוזינות ורכבי פאר להשכרה. כל לימוזינה מאובזרת במיטב הפינוקים וההפתעות, ובתוספת נהג אישי, רגיש ומקסים שילווה אתכם לאורך כל האירוע וידאג לכך שהנסיעה שלכם תעבור על הצד החלק והמרשים ביותר. אתם מפיקים אירוע וזקוקים לנגיעה העיצובית הסופית שתהפוך אותו לאירוע יוקרתי ובלתי נשכח? השכירו לימוזינה וצאו לדרך. (אנחנו חייבים להזהיר כי לא בטוח שתרצו לצאת מהלימוזינה..)