רדקום חתמה על הרחבה רב שנתית להסכם עם Globe Telecom - 0404
+
רדקום חתמה על הרחבה רב שנתית להסכם עם Globe Telecom חדשות 0404

רדקום חתמה על הרחבה רב שנתית להסכם עם Globe Telecom

חברת רדקום (נאסד"ק: RDCM), ספקית מובילה של פתרונות הבטחת שירות וניתוח חווית לקוח לספקיות תקשורת, הודיעה היום על הרחבה של 3 שנים להסכם עם Globe Telecom, ספקית שירותי התקשורת המובילה בפיליפינים עם יותר מ-60 מיליון מנויים, לאספקת שירותי הבטחת שירות ברשת התקשורת של החברה, ולהבטיח את המעבר שלה לרשת מבוססת NFV (Network Functions Virtualization).

 במהלך השנים האחרונות, פתרון MaveriQ של רדקום העניק למחלקות רבות בתוךTelecom  Globe בזמן אמת תובנות על חוויית הלקוח ואיפשר להן להבטיח את איכות השירות ולשמור על שביעות רצון גבוהה בקרב הלקוחות. הוירטואליזציה המלאה של תוכנת MaveriQ תספק ל Telecom  Globe תועלת ותובנות אפקטיביות נוספות הנוגעות לחוויית הלקוח, וכן תאפשר מעבר חלק לטכנולוגיות עתידיות.

 "על מנת לספק ללקוחותינו שירות איכותי וחוויית לקוח מצוינת, אנו זקוקים לפתרון הבטחת שירות וניתוחים אנליטיים (data analytics) ברמה המתקדמת ביותר" אמר ג'יימס לים, סגן נשיא טכנולוגיות רשת ב-Globe Telecom. "השותפות תחת הסכם ההרחבה תאפשר ייעול של מערכת ה- Packet Core IP Probe שלנו, ותספק שירות איכותי ללקוחותינו תוך ניטור בזמן אמת של מדדי הביצוע המרכזיים (KPIs) ומדדי האיכות ברשת התקשורת שלנו. המערכת מאפשרת זיהוי מוקדם ומיידי של תקלות ברשת, כך שניתן יהיה לפעול מיד ולתקנן עוד לפני שהן משפיעות של חוויית הלקוח. השותפות תורחב גם לאימוץ של טכנולוגיות חדשות על ידינו, כמו – NFV, IPv6 ו- Kafka.  טכנולוגיות אלו חיוניות על מנת שנוכל לעמוד בדרישות העסקיות לפריסה מהירה יותר של רשת התקשורת ובגידול המשמעותי של מספר הלקוחות שלנו ומכשירי הקצה שלהם, וכן כריית מידע (data mining) תוך ניתוח ועיבוד של תובנות עסקיות".

הראל גבעון, מנהל עסקים ראשי ברדקום אמר: "Globe Telecom הוא הלקוח הראשון שאימץ את פתרון ה- MaveriQ שלנו בשנת 2014 ועל-כן אנו נרגשים מאוד מהשותפות המתמשכת והמורחבת איתו. כפי שניתן לראות שנה אחר שנה עם הפיכתה של Globe Telecom לספקית שירותי התקשורת המובילה בפיליפינים,  MaveriQ תמשיך לסייע ל-Telecom Globe להשיג מבט מקיף ומלא על הרשת שלה, ולספק שירותים באיכות מעולה ללקוחותיה. MaveriQ – עם התמיכה המקיפה שלו ברשתות פיזיות, וירטואליות והיברידיות – יאפשר ל-Telecom Globe לעבור לטכנולוגיית NFV בצורה אמינה, תוך הבטחת חוויית לקוח ללא הפרעות וערבות לאיכות השירות".