נשיא התאחדות התעשיינים על תקנון סימון המזון: ״פועלים להקמת קרן ממשלתית בהיקף של עשרות מיליוני שקלים״ - 0404
+
נשיא התאחדות התעשיינים על תקנון סימון המזון: ״פועלים להקמת קרן ממשלתית בהיקף של עשרות מיליוני שקלים״ ויקיפדיה

נשיא התאחדות התעשיינים על תקנון סימון המזון: ״פועלים להקמת קרן ממשלתית בהיקף של עשרות מיליוני שקלים״

נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, מסר בעקבות הגשת תקנות סימון המזון, שהונחו אתמול על שולחן ועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת, כי "התאחדות התעשיינים ואיגוד המזון בהתאחדות, משתפים פעולה עם תקנות סימון מוצרי המזון של משרד הבריאות, ותומך בקידום תזונה בריאה ואורח חיים בריא. אנחנו מאמינים כי זוהי הדרך לרפורמה אמיתית, בשיתוף פעולה מלא של כלל הגורמים העוסקים בדבר.

התעשייה הישראלית פועלת כבר מזה שנים רבות לשיפור מוצרי המזון, מתוך רצון להעניק את המוצרים הטובים והבריאים ביותר עבור לקוחותיה. תעשיות המזון בישראל כבר הפחיתו משמעותית במוצריהן  את כמות הסוכר, הנתרן והשומן,  והן ימשיכו לפעול לשינוי תזונתי, על מנת לתת את המענה הטוב ביותר לצרכי הצרכן הישראלי".

ברוש המשיך ואמר כי "אין מדובר במהלך פשוט – יישום התקנות הנו מהלך מורכב, שידרוש מתעשיית המזון תשומות כלכליות גבוהות וזמן היערכות, ועל כן החלטנו לפעול להקמת קרן ממשלתית בהיקף של עשרות מיליוני שקלים, שתעזור למפעלים בתהליך השינוי. הקרן, שתוקם ביחד עם משרד האוצר, משרד הכלכלה והתעשייה ומשרד הבריאות, תעזור למפעלי המזון, ובפרט למפעלים הקטנים והבינוניים, לפתח מוצרי מזון בריאים ומזינים אשר יקדמו צריכה נבונה של מזון ואורח חיים בריא, באמצעות מחקר ופיתוח וציוד מתקדם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com