סיכום חדשות השבת - 0404
+
סיכום חדשות השבת תיעוד מבצעי מד"א

סיכום חדשות השבת

אזעקת שווא נשמעה הבוקר (שבת) בקיבוץ כרם שלום שבשטח המועצה האזורית אשכול. כתבת חדשות 0404, נועה מגיד, מוסרת כי האזעקה הופעלה כתוצאה מזליגת ירי נק"ל מחצי האי סיני.

אזרחי איראן ציינו במהלך השבת 38 שנים למהפכה האסלאמית בשורת הפגנות שנערכו בטהרן. כתב חדשות 0404, איציק וייס, מוסר כי ההמון קרא קריאות, בין היתר נגד ארצות הברית, ערב הסעודית וישראל והניף שלטים שקראו להוציא להורג את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, יחד עם נשיא ארצות הברית ומלך סעודיה.

ראש ממשלת לבנון, סעד אל-חרירי, קיים בצהריים נאום טלוויזיוני מערב הסעודית והודיע על התפטרותו בשל ההשפעות השליליות של איראן וחיזבאללה על האזור בכלל ולבנון בפרט: "חיזבאללה הוא הזרוע האיראנית לא רק בלבנון, אלא במדינות ערביות נוספות והוא משתמש בנשק בכדי לקבוע עובדות מוגמרות בשטח. טהרן בפעולותיה זורעת מחלוקות בקרב בני האומה ויוצרת מדינה בתוך מדינה, עד כדי כך שהיא רוכשת יכולת להשפיע על אופן ניהול ענייניה של לבנון".

מספר ההרוגים בהתקפה שהתרחשה אתמול (שישי) על הכפר הדרוזי חד׳ר שבגולן הסורי, סמוך לגבול ישראל, עלה במהלך השבת ל-18 בני אדם.

גבר כבן 59 התמוטט הבוקר סמוך לקיבוץ עין גב שבשטח המועצה האזורית עמק הירדן, בזמן שהשתתף במסע האופניים ה-40 של סובב כנרת. כתב חדשות 0404, ירון ליפשיץ, מוסר כי הרוכב פונה בתום החייאה לבית החולים פוריה כשמצבו מוגדר קשה.

צעיר כבן 20 נפצע אמש באורח קשה ושני בני אדם נוספים קל בהתנגשות רכב בעץ בכביש 98, סמוך ליער אודם שבשטח המועצה האזורית גולן.

אישה כבת 40 נפצעה עם כניסת השבת באורח קשה וילד כבן תשע קל בתאונת דרכים בין שלושה כלי רכב בכביש 4303, בדרך מצומת בית עובד לנס ציונה.

טאי צבן, תיעוד מבצעי מד"א

רוכב אופנוע נפצע בצהריים באורח בינוני, לאחר שהחליק בכביש 807, בין המושבה מגדל לבין צומת צלמון.

גבר כבן 50 נפצע הבוקר באורח בינוני בתאונת דרכים שהתרחשה בכביש 804, מצפון לכפר סלאמה שבשטח המועצה האזורית משגב.

רוכב אופנוע כבן 58 נפצע אמש באורח בינוני, לאחר שהחליק בכביש 675, סמוך לקיבוץ יזרעאל שבשטח המועצה האזורית גלבוע.

לראשונה: מטוסי קרב של חיל האוויר האמריקאי תקפו אמש יעדי טרור של דאעש בסומליה.

רעידת אדמה חזקה בעצמה של 6.8 דרגות הורגשה הבוקר באזור איי טונגה שבדרום האוקיינוס השקט.

כדורגל: ערן זהבי סיים הבוקר את עונת הכדורגל בסין כשלזכותו 27 שערים. עורך הספורט בחדשות 0404, תום אברמסון, מוסר כי זהבי היה רחוק שער אחד בלבד משיא הכיבושים לעונה בליגה הסינית.

התחזית: מחר, יום ראשון, לא צפוי שינוי ניכר במעלות החום ברחבי ארצנו, שיהיו רגילות יחסית לעונה, עם סיכוי לגשם מקומי קל בעיקר בצפון ולאורך החוף. בשני תחול התקררות קלה ועדיין יהיה קיים סיכוי לגשם מקומי בצפון ארצנו ולאורך החוף. בשלישי תורגש התחממות ומעלות החום יהיו מעט מעל הממוצע לעונה.

מערכת חדשות 0404 השיקה אפליקציות משודרגות. לא ניתן לקבל חדשות באפליקציות הישנות ויש לעדכנן או להורידן מחדש בחנויות אפסטור וגוגל פליי. ניתן לסמן באפליקציות אפשרות לקבלה או השתקה של התראות.

נתקלתם באירוע חשוב ואתם רוצים לדווח עליו? שלחו הודעה פרטית למספר הסלולרי של חדשות 0404: 054-3070000. (ניתן לשלוח אלינו הודעת וואטסאפ או הודעת סמס). מערכת חדשות 0404 אינה מפעילה קבוצת וואטסאפ. (נא לא לפנות בעניין קבוצת וואטסאפ).

את סיכום חדשות השבת ערך מקסים לנגו.

שבוע טוב ובשורות טובות,
מערכת חדשות 0404