ח"כ זוהר לרוה''מ במאהל המחאה של המשפחות השכולות: "אני מוטרד, אנו עלולים לאבד את השלטון" - 0404
+

ח"כ זוהר לרוה"מ במאהל המחאה של המשפחות השכולות: "אני מוטרד, אנו עלולים לאבד את השלטון"

חבר הכנסת ומרכז הקואליציה בוועדת הכספים, מיקי זוהר, הגיע למאהל המחאה של המשפחות השכולות ומתיישבי יהודה והשומרון, חבר הכנסת זוהר אמר בביקור כי הוא תומך במאבק המתיישבים וציין כי התיישבות ביהודה ושומרון היא בעלת חשיבות אסטרטגית למדינת ישראל.

זוהר: "כשאני רואה שממשלת ישראל לא מקצה משאבים לשיפור התשתיות ביהודה ושומרון אני מוטרד" אמר. זוהר ציין כי לו היו מתקיימות בקרוב בחירות שלטון הימין היה עלול לספוג פגיעה קשה ואף לאבד את השלטון".

ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן ביקר אף הוא במאהל ואמר כי לא מדובר כאן על מאחז, "מדובר על חצי מיליון תושבים שהנם חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל שדורשים תשתיות וכבישים שבוודאי יצילו חיים".

יצחק אבוטבול בעלה של הדס אבוטבול ז"ל שנרצחה בפיגוע ירי בצפון השומרון בשנת 2001 אמר כי "התשתיות לא מאפשרות לנסוע כמו שצריך, הצירים חשוכים ובלי קליטה, אנחנו נחריף את המאבק".

הדס מזרחי אלמנתו של ברוך מזרחי ז"ל שנרצח בפיגוע ירי ליד חברון אמרה היום : "אנו נמשיך להיות פה עד שנראה שיפור בתשתיות התקנת תאורה ועוד. זו הצלת נפשות. אנו מתכוונים להשאר פה עד שיימצא פתרון".

ראש מועצת השומרון יוסי דגן אמר כי הוא מודה לתומכים וטען כי ימשיך במאבק עד אשר יתקבלו דרישות התושבים, "אנחנו נשאר כאן ואף נחריף את המאבק אם צריך".

מאהל המחאה הוקם כזכור לפני כשבועיים על ידי המשפחות השכולות וראשי מועצות ביהודה ושומרון, לטענת המוחים ממשלת ישראל למרות הבטחותיה טרם העבירה את הכספים הדרושים.