מתכננים אירוע בגבעתיים? קבלו כמה טיפים לעיצוב אירוע מושלם! - 0404
+
מתכננים אירוע בגבעתיים? קבלו כמה טיפים לעיצוב אירוע מושלם! iCLIPART

מתכננים אירוע בגבעתיים? קבלו כמה טיפים לעיצוב אירוע מושלם!

האורחים יש לכם אוטוטו אירוע בגבעתיים וההכנות בשיאן. אתם צריכים לדאוג לקייטרינג מעולה מכיוון שגם "צועדים על קיבתם" אתם צריכים לדאוג למוזיקה מקפיצה וצריכים לדאוג לצלם ועוד שלל אנשי מקצוע ואלמנטים שונים בכדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם. אך לפני הכול ומעל לכל יש את העיצוב של האירוע, זה שיקבע את הקונספט שלו וזה שיגרום כבר בכניסה לאירוע לאנשים להרגיש שהם הגיעו לאירוע מיוחד, אירוע בלתי נשכח שיישאר עימם עוד זמן רב. יש דרכים שונות לעצב אירוע ואחד המרהיבים בהם הוא עיצוב באמצעות פרחים. הנה כמה טיפים על אירועים, פרחים וסידורים.

למה דווקא פרחים?

רובינו מכירים עוד את המשפט מתוך השיר: "דבר אליי בפרחים" ואכן, פרחים היו ויהיו משהו שעושה טוב, משהו שמשדר יופי וניקיון, נינוחות ואהבה. פרחים יכולים להגיע במגוון צבעים ובמגוון סוגים וסגנונות, ואם תחפשו פרחים בגבעתיים תמצאו לא מעט אופציות. אתם יכולים לשלב אותם עם או בלי בלונים, כחלק מזרי שוקולדים או בפני עצמם בלבד. אתם יכולים לשלב אותם עם אייטם אומנותי כלשהוא או עם אגרטל עתיק. יש אין סוף שילובים שניתן לעשות עם פרחים והייחודיות שלהם היא שהם מתאימים לכל אירוע.

פרחים לכל אירוע…

פרחים אם כן יכולים להתאים לכל אירוע, בין אם זהו אירוע עצוב או שמח, בין אם זהו אירוע משפחתי או המוני. הנה כמה שילובים של פרחים בהתאם לסוג האירוע:

אירועים בקיץ – לא משנה איזה אירוע זה, אתם צריכים סידור מגוון וצבעוני. סידור פרחים לאירוע כזה יכול להיות של חריות, שרכים, לוע הארי, צמחי גרברות ועוד. סידור הפרחים עצמו יהיה אובלי.

בת מצווה – בבת מצווה חוגגים את הבגרות הנשית והפרחים המתאימים לאירוע כזה הינם: חרציות לבנות וירוקות, סחלבים ופרחים נוספים המשדרים בגרות והתחדשות.

אירועי זיכרון – הזרים שמתאימים לאירוע זיכרון הינם זרים המורכבים מורדים, גרברות, סייפנים, אקליפטוס, ושרך. הם מתאימים לאירוע הנצחה שונים, לאזכרות, הלוויות ואירועים עצובים אחרים.

אל תשכחו מעצבת

אם אתם מתכננים אירוע בגבעתיים או בכל מקום אחר רצוי שתעזרו במעצבת אירועים שמתמחה בעיצוב באמצעות פרחים. זה אומנם צריך להתאים לכיס שלכם אך מי שיכול להרשות לעצמו זה משתלם ויכול לשדרג את האירוע עשרות מונים.

פרחים מזמינים רק באתר "פרח לי"!

אם אתם צריכים פרחים לכל אירוע שהוא, בין אם זה אירוע משמח או עצוב, המקום הנכון בשבילכם לעשות זאת יהיה באתר פרח לי. לא צריך לצאת מהבית ולא צריך לבזבז זמן יקר, כל מה שצריך הוא להיכנס לאתר ולהתרשם מהאופציות שהאתר מציע, לבחור ממבחר עצום של זרים ופרחים ולהזמין. עם שירות אישי ואיכותי כמו באתר "פרח לי" ועם מהירות ויעילות כזו, אין לכם מה לחפש בשום חנות אחרת…