איזה ציוד יש לרכוש לפני שמאמצים או קונים כלב חדש? - 0404
+
איזה ציוד יש לרכוש לפני שמאמצים או קונים כלב חדש? iCLIPART

איזה ציוד יש לרכוש לפני שמאמצים או קונים כלב חדש?

"הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם" כבר נאמר, ואכן, רק מי שיש לו כלב בבית מבין את היתרונות הגלומים בבעל חיים שחי לצידנו. כלב הוא חלק מהמשפחה בבית והוא דרך נפלאה ללמד ילדים אחריות ובגרות, ובכלל, אין כמו חיית מחמד בשביל להפוך את הבית לשמח יותר ותוסס יותר. אם החלטתם לאמץ או לקנות כלב זה מצוין, ואתם צריכים להתכונן להגעתו ולרכוש כמה דברים חיוניים.

ציוד לגורי כלבים

גור כלבים זה כיף וזה נחמד אבל חשוב לדעת שגור כלבים הוא כמו תינוק ויש לו את הצרכים שלו וחשוב ללמד אותו איך להתנהג כבר בתחילת הדרך. ציוד הכרחי לגורי כלבים מתחיל עם הקניית הרגלים בריאים לצרכים, ובשביל שהוא ילמד להתאפק ולעשות את צרכיו בחוץ כדאי להתחיל עם פדים עליהם הוא יעשה את הצרכים. את הפדים הללו יהיה קל לאסוף והבית לא יהיה מסריח ומלוכלך. צריך כמובן לחנך את הגור לעשות את הצרכים על הפדים הללו. עוד פריט חשוב שכדאי לקנות לגורי כלבים היא גדר אילוף. גדר כזו תלמד את הכלב כבר מההתחלה להיות בטריטוריה מסויימת ויותר מכך, היא תמנע ממנו לעשות נזקים בבית כשלא נמצאים בו.

אוכל לכלבים

בכל הקשור לאוכל לכלבים, מומלץ להתייעץ עם מומחים מכיוון שהאוכל יהיה מרכיב חשוב בשמירה על הבריאות של הכלב וכמובן של ההתפתחות שלו. חשוב לבחור מזון איכותי שיענה על הצרכים שלו וחשוב להתאים את האוכל למשקלו ולמצבו הרפואי של הכלב.

עוד דברים חשובים…

דברים נוספים שכדאי לקנות לפני שמאמצים כלב או קונים אחד:

קולר ורצועה – אם מדובר על כלב חזק או מדובר על כלב שלועס הרבה, חשוב לבחור רצועה אותה הוא לא יוכל לקרוע. חשוב לבחור רצועה פרקטית שניתן יהיה לעשות בה שימוש נוח ויש מגוון רחב היום של רצועות בצבעים שונים ובאורכים שונים.

קערות מים ואוכל – רבים אומנם מוותרים על קניית קערות לאוכל ומים ומאלתרים מה שיש להם בבית, אך חשוב בכל זאת לקנות קערות כאלו וברוב המקרים הן הוצאה זניחה. חשוב לקנות קערות שמתאימות לגובהו של הכלב בכדי שיהיה לו נוח לאכול או לשתות וחשוב לקנות קערות שטוחות אם מדובר על כלב שעלול להפוך את הקערה מכיוון שזה הוא כלב פעיל.

מוצרי טיפוח – מוצרי טיפוח יכולים לכלול שמפו, מברשת, קוצץ ציפורניים וכדומה.

מלונה או מיטה – כלב צריך מקום מסודר לישון בו ואם זה מחוץ לבית כדאי לדאוג לו למלונה איכותית או בתוך הבית למיטה איכותית.

יש עוד פריטים רבים אותם ניתן לקנות לפני הגעתו של הכלב הביתה, פריטים שונים כאלו שצריך יותר או פחות. הכי חשוב הוא לזכור שהכלב הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה, וצריך להתייחס אליו בהתאם.