יואב כץ לקראת נתניה: ״קבוצה חזקה מאוד. מקווים להמשיך לנצח״ - 0404
+
יואב כץ לקראת נתניה: ״קבוצה חזקה מאוד. מקווים להמשיך לנצח״ יוסי שקל

יואב כץ לקראת נתניה: ״קבוצה חזקה מאוד. מקווים להמשיך לנצח״

הבעלים של הפועל חיפה יואב כץ, התראיין היום (חמישי) במסע"ת לקראת מכבי נתניה: "היו לנו משחקי צמרת קודם, שיחקנו נגד בית"ר וב"ש אז היו משחקי צמרת והתמודדנו טוב ואני מקווה שנמשיך להתמודד טוב מאוד בצמרת".

"נתניה יריבה מאוד חזקה עם התקפה מאוד חזקה, לא הייתי אומר עונה חלומית אבל להיות עם 23 נקודות במחזור 9 זה אחוז הצלחה גבוה. אני מקווה שנהיה במקום הזה גם במחזור ה-36".

"זה נובע מהרבה סיבות, הייתה הכנה נכונה, בחירת שחקנים נכונה, הכנה טקטית נכונה למשחקים, להצלחה אבות רבים, המון פרטים קטנים שגרמו להצלחה".

"אני מקווה שבסוף העונה נהיה עם אותם אחוז הצלחה, האם זה אפשרי? זה אפשרי האם זה יקרה? הכל יכול להיות. אנחנו עובדים בצוות ועושים עבודה טובה ואני חושב שההחלטות השנה היו יותר מדויקות, בחירת השחקנים הייתה מדויקת והם מוכיחים על המגרש", סיים כץ.

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, המשיך: "יש סיבה להבדל נגד נתניה, שמתכוננים למשחק מול נתניה אנחנו יודעים שלא צריך להעיר את השחקנים, לא צריך שיחות מוטיבציה הם מגיעים דרוכים".

"בשבוע שעבר היינו צריכים לפמפם כל השבוע שהולך להיות משחק קשה וזה היה קשה מאוד בקושי הצלחנו, אנחנו עובדים קשה ברמה הטקטית וברמה המקצועית. השבוע אני בטוח שהשחקנים מבנים את חשיבות והקושי של המשחק".

"זה סוג משחק שונה, רעננה משחקת בשיטה מסוימת שמקשה עליך מאוד, מול נתניה אנחנו מבינים שצריך להרים את הרמה ולשחק הרבה יותר אינטנסיבי וחד. היו דקות פחות טובות מול רעננה אבל עברנו אותם".

"ורד? אולי השם עלה לא יודע באיזה הקשר, אנחנו מדברים הרבה כדורגל אבל הסכמנו לא לדבר על רכש כרגע רק אחרי הפגרה". כץ הוסיף: "השם של ורד עלה בשיחות במועדון זה הכל".

מבזקיםלכל המבזקים