קול קורא להגשת מועמדות ליקיר העיר עכו 2017 - 0404
קול קורא להגשת מועמדות ליקיר העיר עכו 2017 יח''צ

קול קורא להגשת מועמדות ליקיר העיר עכו 2017

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי ויו"ר ועדת יקיר העיר עכו, הגב' שרי גולדשטיין פונים לציבור הרחב בבקשה להציע מועמדים/ות לקבלת עיטור יקיר עכו לשנת 2017.

עיטור "יקיר עכו" יינתן לאישים שעסקו בפעילות ציבורית התנדבותית לפחות 15 שנה ואשר היו עיקר חייהם בעכו, עשו בתוכה ופעלו למענה. כמו כן, יינתן העיטור לאישים שאינם תושבי העיר אך פעלו למענה.

את ההמלצות להענקת העיטור מוזמנים להגיש כל תושב/ת, ארגון ו/או גורם אחר באופן ידני בצירוף הנמקות וקורות חיים למזכירות העירייה ברח' ויצמן 35 עכו, קומה ב' לידי מר משה סעדה או הגב' דליה עבודי או באמצעות הדואר לא יאוחר מה-30.11.17. את טופס הבקשה להגשת המועמדות ניתן לקבל במזכירות העירייה או להוריד מאתר העירייה שכתובתו: www.akko.muni.il   "שירותים בקליק – טפסים". כמו כן ניתן לעיין בתקנון "יקיר העיר" באתר העירייה.

ב-22 בנובמבר השנה יוענק עיטור יקיר  העיר לשנת 2016 לאבי מלכה על תרומתו רבת השנים למען הקהילה. טקס הענקת העיטור ייערך בלובי היכל העירייה בשעה 19:00.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com