מעידן סיכול ממוקד להתנצלות על מחבלים הרוגים - הצבא של ליברמן - 0404
מעידן סיכול ממוקד להתנצלות על מחבלים הרוגים – הצבא של ליברמן אריאל חרמוני, משרד הביטחון

מעידן סיכול ממוקד להתנצלות על מחבלים הרוגים – הצבא של ליברמן

מי שהבטיח בתוך 48 שעות להוריד את המחבל אסמאעיל הנייה, הפך בתוך זמן קצר למתנצל ומתרפס בפניי מחבלים.

ממדיניות של סיכול ממוקד והטילים שרדפו אחר ישבני המחבלים הארורים, שידעו שאיתנו אסור להתעסק, הפכנו לבכיינים ומתנצלים.

אל תתבלבלו. דברי דובר צה״ל אמש לכתבים על כך שצה״ל לא התכוון להרוג בכירים בארגוני הטרור וכי מותם נגרם כתוצאה מהאירוע הנלווה לפיצוץ המנהרה (חול, אבק וכד׳) וכי המנהרה פוצצה רק בשטח ישראל – לא נאמרו על דעתו. הם גם לא נאמרו על דעת הרמטכ״ל. צה״ל יודע לעבוד. תנו לו הוראה והוא משמיד. פוגע. מחסל. ההתנצלות היא על דעת הדרג המדיני והאחראי הישיר על התנהלות הצבא – שר הביטחון אביגדור ליברמן.

ליברמן איבד את זה וגרם לאובדן ההרתעה של צה״ל. אותה חבורת הזבל של המחבלים צמאי הדם, דמה בראשה, צריכה היתה לדעת שלא מנסים לפגוע בעם ישראל, שלא מתקרבים לשטחינו. פעם, צה״ל, בהוראת הדרג המדיני, היה ממתין שהמנהרה תתמלא במחבלים ארורים ומוריד אותה עליהם. פעם, חוליה שהיתה מתקרבת לגדר להנחת מטענים, היתה נכחדת מיידית. פעם, מחבל על אופנוע בתוך עזה היה מתפורר בשניות לאחר שטיל קטן רדף אחריו. פעם, הנייה חשש להסתובב ברחוב והיום? אם הבריאות לא תקח אותו – יש לו כנראה עוד 48 שנים לחיות.

עם ישראל זקוק לשר ביטחון רציני. לכזה שדופק על השולחן, מאיים ומבצע. עם ישראל דורש סיכולים ממוקדים, דורש את ראשם של המחבלים ודורש כוחניות. תתעסקו איתנו? תקבלו בראש! את זה צה״ל יודע לעשות יותר טוב מכל צבא אחר בעולם. אל תהרסו לו!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]