נ׳ עובדת מעון רה״מ: שלחתי את ההודעה לעובדת ש׳ כדי שתעזוב את העבודה - 0404
נ׳ עובדת מעון רה״מ: שלחתי את ההודעה לעובדת ש׳ כדי שתעזוב את העבודה קובי גדעון, לע"מ

נ׳ עובדת מעון רה״מ: שלחתי את ההודעה לעובדת ש׳ כדי שתעזוב את העבודה

עובדת במעון ראש הממשלה התייחסה להתכתבות שהופצה הערב בתקשורת בינה (נ׳) לבין ש׳ (התובעת) ואמרה כי ההתכתבות היתה במטרה אחת בלבד – ש-ש׳ הבעייתית לכאורה תעזוב את העבודה. בהתכתבות בניהן כתבה נ׳ על שרה נתניהו ״חולת נפש״.

מטעמה של עובדת מעון ראש הממשלה נ׳ נמסר בתגובה: ״העובדת נ׳ שלחה את הסמס הזה, וכן סמסים נוספים דומים לעובדת ש׳, לאחר שזיהתה שיש בעייתיות רבה בהתנהלותה של העובדת ש׳ – והמטרה של סמסים אלו ושל השימוש במונח שהוא סלנג היו לעודד את ש׳ לעזוב את עבודתה במעון ראש הממשלה״.

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: ״אחרי שנחשפה הקנוניה של חבורת מני נפתלי, עורכי דינה נעמי לנדאו ושות׳ והיחצ״ן שלהם לגייס עובדת במעון רה״מ, הם מנסים לטשטש את עקבותיהם ולהסיט את תשומת הלב מהשיטות הבזויות והפסולות שלהם. חשיפת התכתובות האישיות הן ניסיון חסר גבולות להלך אימים על עובדת שהיא עדה. הציבור כבר הבין שזהו קמפיין מתוזמן כחלק ממסע ההכפשה נגד משפחת נתניהו״.

 

 

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com