יועץ התקשורת של תובעת שרה נתניהו הציע עבודה לעדה המרכזית. משפ׳ נתניהו: ״כל הקנוניה נחשפת בסמס״ - 0404
+
יועץ התקשורת של תובעת שרה נתניהו הציע עבודה לעדה המרכזית. משפ׳ נתניהו: ״כל הקנוניה נחשפת בסמס״

יועץ התקשורת של תובעת שרה נתניהו הציע עבודה לעדה המרכזית. משפ׳ נתניהו: ״כל הקנוניה נחשפת בסמס״

אריק רוזנטל, איש יחסי הציבור, המנהל את כל מערך התביעה כנגד רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, הציע עבודה למי שאמורה להיות עדה מרכזית בתביעה שהגישה העובדת הצעירה כנגד הגב׳ נתניהו.

רוזנטל, פנה בהודעת סמס לעובדת, וכך נראתה השיחה:

״שלום… שבוע טוב. שמי אריק. אנחנו לא מכירים. קיבלתי את הטלפון שלך ממכרים משותפים. אני מנכ״ל של חברה שעוסקת בתחום התקשורת, פרסום, יחסי ציבור, מיתוג וכד׳. הבנתי שאת מחפשת עבודה. אני רוצה להציע לך תפקיד אצלנו בחברה. אשמח אם תרימי אליי טלפון. שבוע מצוין״.

לאחר שהעובדת לשעבר במעון לא הגיבה, המשיך רוזנטל:

״מעניין אותך? רוצה לשמוע עוד פרטים״?

העובדת ענתה: ״במה מדובר״?

רוזנטל השיב:

״אנחנו מחפשים לכמה תפקידים. אחד מהם הוא עוזרת אישית למנכ״ל. אם יש לך ניסיון אחר רלוונטי, אפשר לבדוק את התאמתך גם לתפקידים אחרים״.

העובדת לשעבר כתבה: ״אחזור אליך מחר״.

העובדת ניתקה מגע ובין השניים לא נותר קשר נוסף.

אריק רוזנטל יועץ התקשורת של התובעת ש.ר. מסר בתגובה לגיא פלג בחדשות 2: "מהראיות שבידיי עולה כי נ.ק. ביקשה לסיים את עבודתה כבר בעבר אך כפי הנראה הופעלו עליה לחצים שלא לעשות זאת. אכן פניתי אתמול בערב לגברת נ.ק. בניסיון לסייע לה, מתוך דאגה אמיתית לשלומה וכחלק ממחויובותי כאזרח להעניק עזרה לזולת. אני מציע לכל הצוות המוכשר של משפחת נתניהו לעשות חשבון נפש עמוק, להסתכל במראה ולנסות להסביר לעצמים כיצד הם מוכנים לתת יד לפגיעה כל כך קשה בעובדים".

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: ״זהו רק קצה הקרחון של השיטות הבזויות בהן פועלת חבורת מני נפתלי, עורכי דינה נעמי לנדאו ושות׳ והיחצ״ן שלהם. אבל הציבור חכם ומבין שמדובר בטענות כוזבות ובשיטות פסולות שכל מטרתן להשחיר את שרה נתניהו ולפגוע בראש הממשלה.

אין גבול לרדיפה ולרצח אופי, ולראייה הניסיון של היחצ״ן שלהם לגייס עובדת במעון ראש הממשלה ע״י הצעות עבודה מפתות ומצוצות מן האצבע.

מי מציע בסמס תפקיד של עוזרת מנכ״ל למשהי שלא פגש מעולם, שבמקרה היא עדה מרכזית. כל הקנוניה נחשפת בסמס זה״.