בנט על תכנית קידום כבישים באיו״ש: ״קבלנו הבטחה אך שבענו מהבטחות״ - 0404
בנט על תכנית קידום כבישים באיו״ש: ״קבלנו הבטחה אך שבענו מהבטחות״ מירי צחי

בנט על תכנית קידום כבישים באיו״ש: ״קבלנו הבטחה אך שבענו מהבטחות״

יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט הגיע כעת (ראשון) אל אוהל המחאה של משפחות השכולות וראש המועצות ביו"ש הסמוך למעון ראש הממשלה.

בנט: "אני מגיע מישיבת ראשי המפלגות ששם הנחתי את הדרישה לטיפול המיידי למרכיבי בטחון וכבישים עוקפים. זה לא נושא פוליטי זה חיי אדם. תדמיינו שאתם נוסעים וחלילה יורים עליכם ואתם לא מצליחים להתקשר למשטרה, אתם יושבים בבית בערב שבת ובמשך חצי שעה מסתובבים מחבלים ביישוב ובגלל שאין מצלמות אנו שומעים על עוד פיגוע. ממשלת ישראל לא צריכה לחכות שנים, חצי שנה ואפילו לא חודש. ההדבר הבסיסי היא לתת בטחון".

עוד הוסיף בנט: "בשבוע הבא אני נוסע לביקור עם בכירים מהממשל ואדון איתם גם בעניין. עכשיו קבלנו הבטחה אך שבענו מהבטחות".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הגיב אף הוא לפרסומים: "אנו יושבים כאן בתחושה קשה מעוד. לא פיללנו לרגע הזה שנגיע למצב המביש הזה שאנחנו יושבים מול ביתו של ראש הממשלה. כשפנו אלינו המשפחות השכולות, ושאלו איך אנחנו יכולים להמשיך לשבת בבית לא ידענו מה לומר. אנחנו לא ישנים כי לא רק שמורחים אותנו בבניה אין מי שידאג לבטחון הבסיסי אז מה לגבי הבטחון???

"אנו מבקשים ממך, תעביר את המסר לראש הממשלה שלא ימרחו אותנו. שמענו בימים האחרונים כל מיני דברים והבטחות ללא כיסוי. אנחנו שבענו מהבטחות ומצ׳קים ללא כיסוי ואנחנו לא מאמינים ונשב כאן עד שסעיף תקציבי יאושר. אין מאבק צודק ומוסרי מזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com