חברת יורו ישראל קיבלה היתר חפירה ודיפון לפרויקט באשקלון - 0404
חברת יורו ישראל קיבלה היתר חפירה ודיפון לפרויקט באשקלון רון ון

חברת יורו ישראל קיבלה היתר חפירה ודיפון לפרויקט באשקלון

חברת יורו ישראל קיבלה היתר חפירה ודיפון לפרויקט SEA@SKY במרינה של אשקלון שיכלול 230 דירות. העבודות להקמת החניון החלו בימים אלו. הפרויקט מוקם על עתודת הקרקע האחרונה הזמינה למגורים במרינה, מול רצועת החוף, מרחק 100 מטר מהים.  הפרויקט כולל 2 מגדלי יוקרה בני 25 קומות עם 115 דירות בכל מגדל. תמהיל הדירות, הגדולות מהממוצע בשוק, מגוון וכולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, עם מפרט טכני עשיר, ובכל מגדל חדר דיירים.

בפרויקט נמכרות היום דירות 4 חדרים החל מ-1.6 מיליון שקל ודירות 5 חדרים החל מ-1.88 מיליון ש"ח. עפרה חדד, סמנכ"לית חברת יורו ישראל "הפרויקט זוכה לביקושים בעיקר בקרב קהלים מחוץ לעיר שהשילוב של הצמידות לים והמחיר האטרקטיבי מושך אותם. משיחות עם הרוכשים אנו רואים שרובם לא החליטו עדיין אם יעברו לגור בדירה או שישכירו אותה בבוא היום".

בשטח הפרויקט ייבנו מזרקות ואזורי ישיבה מגוננים לרווחת הרוכשים. מהפרויקט נשקף נוף מרהיב לים, והוא מרחק הליכה משני חופים מרכזיים – חוף בר כוכבא וחוף דלילה. בסמיכות לו מוקם קניון הכולל בתי קפה, מסעדות ואולם קולנוע, לאחרונה נחנכה טיילת חדשה לרווחת התושבים.

חברת יורו ישראל פועלת משנת 1989. כיום יש לחברה 4 פרויקטים בירושלים: 2 פרויקטים בפסגת זאב – האחד עם 24 יח"ד והשני עם 122 יח"ד, יורו גולד בהר חומה עם 122 יח"ד ויורו בנווה יעקב עם 78 יח"ד. בנוסף, לחברה פרויקט של 32 יח"ד באריאל, 96 יח"ד במודיעין, 190 יח"ד בפתח תקווה ו-47 בראש העין.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com