צפו: ״נוער הגבעות״ נחשף ומבקש להבהיר: ״הכל מאהבה לארץ ישראל״ - 0404

צפו: ״נוער הגבעות״ נחשף ומבקש להבהיר: ״הכל מאהבה לארץ ישראל״

צעירי ״נוער הגבעות״ זוכים לביקורי המשטרה והיחידה לפשיעה לאומנית, הם נחקרים ולעיתים נכלאים בגין ״תג מחיר״ והקמת מאחזים בשטחי יהודה ושומרון.

בסרטון מיוחד שהפיקו, הם מבקשים לספר לעם ישראל מי הם ומהי פעילותם וזאת בעיקר עקב הדימוי שנוצר להם כתוצאה מתקשורת עוינת כלפיהם. הם קוראים לציבור לבוא ולהכיר אותם מקרוב.

בתחילת הסרטון מופיע הכיתוב: ״התוכן שאתם עומדים לצפות בו אינו אמין. הוא תדמיתי ונועד לתעתע בכם. מאחורי הפנים היפות מסתתרים אנשים מסוכנים לציבור״. מיד לאחר מכן מספרים שלושת חברי ״נוער הגבעות״: ״זה בטח מה שכולם יגידו לכם, אבל תכל׳ס, כמה מכם באמת מכירים אותנו? אתם שומעים עלינו בעיתון, ברדיו, דרך מסכים, פוליטיקאים, אנשי תקשורת… אז נדמה לכם שיש לנו קרניים, אף ארוך, זנב וריח… או-או איזה ריח. הקאתם אותנו, הפכתם אותנו לשוליים ולא נתתם לנו הזדמנות להסביר את עצמנו״.

השלושה ממשיכים: ״ברור לנו שאנחנו לא משהו סטנדרטי, יש בנו משהו שונה, שובר מוסכמות. יש לנו גם חברים שיושבים בכלא על ׳תג מחיר״… לא עלינו (נאמר בחיוך). אבל תהיו איתנו לרגע, מה אנחנו מחפשים? באים לישון בבוץ, בקור, חוטפים מכות, ביזיונות, במקום לעבוד, לשחק, לשרוץ בים… אנחנו כאן בונים את הארץ שלנו, שוב ושוב ושוב… כשהמצב בארץ מתדרדר, אנחנו מעדיפים לצאת מהבית, לשטח, למסע, לחפש ולדרוש שינוי. לא, אנחנו לא מסכנים. אנחנו בחרנו הזה, אנחנו מאמינים בזה ומוכנים לשלם את המחיר, גם אם הוא כבד.

אנחנו גם לא חושבים שמישהו היה שורד את מה שאנחנו עוברים אם הוא לא היה מאמין בזה. אם זה לא היה מתוך אחריות ודאגה לעם ישראל. מאהבה. לגמרי מאהבה. גם אם לדעתכם אנחנו פזיזים, צעירים ולפעמים טועים, תזכרו מה אנחנו מחפשים. אנחנו גם לא מבקשים שתצטרפו אלינו (בנתיים), אפילו לא שתסכימו איתנו, רק שתדברו איתנו כמו יהודים בגובה העיניים. אנחנו מוכנים להתקלח, להסתרק ולהתלבש יפה. אתם, מוכנים לבוא״?

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com