נתניהו על תביעת העובדת נגד רעייתו: ״אותם שקרים, אותו עיתון ואותה עורכת דין״ - 0404
+
נתניהו על תביעת העובדת נגד רעייתו: ״אותם שקרים, אותו עיתון ואותה עורכת דין״ קובי גדעון, לע"מ

נתניהו על תביעת העובדת נגד רעייתו: ״אותם שקרים, אותו עיתון ואותה עורכת דין״

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לתביעה החדשה שהוגשה נגד רעייתו שרה ע״י עובדת שעבדה במעון כחודש ימים וגוללה מסכת טענות.

נתניהו: ״די, נמאס. אותה שיטה, אותם שקרים, אותו עיתון ואותה עורכת דין. אף אחד לא קונה את התרגיל המשומש הזה. כולם מבינים שמצאו כאן שיטה – גם להכפיש את משפחת נתניהו וגם לסחוט כספים מהמדינה. מועסקים כמה ימים, מתפטרים ותובעים כמעט רבע מיליון שקלים. עסקה משתלמת!

הנה התגובה שנשלחה לידיעות אחרונות אותה הם בחרו כהרגלם לצנזר. שתפו כדי לחשוף את שיטת השקר של תעשיית הפייק ניוז:

זו איננה תביעה אמיתית. זהו ניסיון סחיטה של עובדת שהועסקה כמה ימים ומאחוריה עומדים כרגיל ידיעות אחרונות ונעמי לנדאו, עורכת הדין של מני נפתלי.

ידיעות אחרונות ממשיכים ברצח האופי השיטתי של משפחת נתניהו שנמשך כבר 20 שנים. כהרגלם יוצרים פייק-ניוז מתואם ומתוזמר ושולחים שאילתה ממש לפני שמורידים את העיתון לדפוס.

השיטה מוכרת – מפרסמים כתב תביעה רווי שקרים ועל ידי כך משיגים חסינות מתביעת דיבה.

שוב מדובר בתביעת סרק מופרכת, מועתקת וממוחזרת, הפעם עם עובדת שהועסקה בסך הכל כמה ימים, ועל זה היא מנסה לסחוט 225,000 ₪! שוב נעשה שימוש בשיטה הקלה והרגילה לקבל פרסום וכסף על ידי הכפשה של הגברת נתניהו ומשפחת נתניהו. אין סוף לרדיפה, אין סוף לשקרים ואין סוף לרצח האופי.

אין ספק שגורמים חזקים עומדים מאחורי התביעה הזאת. לא מפתיע שמי שמייצגת את התובעת היא אותה נעמי לנדאו, עורכת הדין החברה במועצה ציבורית של עמותה הנתמכת על ידי הקרן החדשה, שעשתה את רדיפת שרה נתניהו למקצוע.

ההכפשות שבכתב התביעה הן דמיוניות.

רק כדי להמחיש את האבסורד שבתביעה, די להסתכל בלוח השנה. מתוך התקופה הקצרצרה (כחודש) שבה הועסקה התובעת, שהו ראש הממשלה ורעייתו בדרום אמריקה במשך עשרה ימים. הימים הנותרים של אותה תקופה כללו שבתות, ראש השנה, ערב יום הכיפורים ויום הכיפורים, בהם ממילא התובעת לא הייתה במעון. כלומר, נותרו רק כמה ימים בודדים בהם הייתה התובעת יכולה התובעת לראות את הגברת נתניהו.

התקופה שבה שהתה התובעת במחיצת הגברת נתניהו קצרה יותר מכתב התביעה שלה״.

על פי כתב התביעה (225 אלף ש״ח על כחודש עבודה) העובדת החרדית נאלצה לשטוף ידיים מאות פעמים ביום, להחליף עשרות פעמים ביום את מלבושה, לארוז עשרות פעמים ביום כל פריט מבגדיה בשתי שקיות אטומות ולהחליף נעליים עשרות פעמים ביום. בחישוב מהיר ופשוט – שטיפת ידיים מאות פעמים ביום (לפי מינימום שתי דקות לשטיפה ורק לפי מאה פעמים ביום): 3.3 שעות ביום.

החלפת כל הלבוש, כולל מטפחת, גרביים ונעליים ולפי מינימום 20 פעם (המינימום ב״עשרות״ ולפי מינימום חמש דקות לביצוע בודד): 1.6 שעות ביום. אריזת כל פריט בשתי שקיות אטומות עשרות פעמים ביום (מינימום 20 פעם ביום): 1.6 שעות ביום.

על פי כתב התביעה, העובדת עסקה בעצמה 6.5 שעות ביום. היכן בדיוק היה לה זמן לעבוד? ואם נעלה טיפה את המינימום (מה שממש משתמע מכתב התביעה), הרי שכלל לא היה לה זמן לעבודות הבית או אפילו להחליף מילה עם שרה נתניהו.

עיון קל ומהיר בתביעה מעלה שאלות רבות…