הנשים השכולות באוהל המחאה לשרה נתניהו: "התערבי במשבר" - 0404
הנשים השכולות באוהל המחאה לשרה נתניהו:

הנשים השכולות באוהל המחאה לשרה נתניהו: "התערבי במשבר"

הנשים מהמשפחות השכולות באוהל המחאה של ראשי הרשויות ביו״ש והמשפחות השכולות הדורשים מהממשלה לממש את התחייבויותיה לאמצעי בטחון לכבישים ולישובים ולכבישים העוקפים, פנו במכתב לשרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה, וביקשו ממנה להתערב במשבר.

בנשים, מיכל סולומון ששכלה את בעלה, אחיו ואביו בפיגוע הקשה בנווה צוף לפני כחודש וחצי, רותי חסנו שהיום יום השנה להרצחו של בעלה אברהם שנרצח בפיגוע דריסה לפני כשנתיים והדס מזרחי המובילה את אוהל המחאה מול בית ראש הממשלה בשם המשפחות השכולות ושכלה את בעלה ברוך בפיגוע ירי כשהיו יחד עם חמשת ילדיהם בדרך לליל הסדר בבית הוריה.

הנשים כתבו: "אנחנו פונות אלייך כאם לאם, אנחנו שאיבדנו את היקר לנו מכל בין השאר בשל אוזלת היד של הממשלה הזו, בוודאי תזדעזעי לשמוע שניתן היה למנוע את הפיגועים הקשים שחווינו. אנא העבירי את קול זעקתנו לראש הממשלה. לא ייתכן שתושבי יו״ש יהיו תושבים סוג ב׳. אנא בואי להפגש עמנו כאן מול ביתך״.

אוהל המחאה הוקם משום שפעם אחר פעם הובטחו כבישים עוקפים ליו״ש ואמצעי בטחון לכבישים ולישובים, אולם ההבטחה לא התממשה.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, המוביל את המחאה יחד עם הדס מזרחי, חיזק את הנשים מהמשפחות השכולות: "אלה נשים אמיצות היושבות כאן באוהל הזה מול בית ראש הממשלה יום אחר יום, שעה שעה ולמרות הקושי, משום שהן לא רוצות לראות משפחות נוספות נפגעות בשל המחדל המתמשך הזה״.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com