תתקדמו גם אתם למיקור חוץ QA - 0404
תתקדמו גם אתם למיקור חוץ QA pixabay

תתקדמו גם אתם למיקור חוץ QA

אם תשאלו כל היי טקיסט או כל עובד בחברת סטארט אפ על מיקור חוץ הוא ידע להסביר לכם לא מעט על הנושא. אך היום מיקור חוץ אינו שייך רק לעולם היי טק או הסטארט אפ היום חברות רבות אחרות מצטרפות למהפכה ששינתה את פני העסקים השונים ברחבי העולם כולו. מיקור חוץ QA מאפשר לחברות שונות ברחבי הגלובוס למצוא פתרונות איכותיים לא פחות מאשר במדינתם ולפעמים אפילו באיכות גבוהה יותר מהמדינה בה הם פועלים ולהשיג שירותים במחירים משתלמים הרבה יותר. בסופו של דבר, מיקור חוץ מאפשר לחברות רבות לחסוך סכומים גבוהים למדי ועדין להשיג עבודה איכותית ומקצועית.

בעידן של היום בו העולם קטן מתמיד, בתהליך פשוט למדי כל אחד יכול לקנות כרטיס טיסה ותוך מספר שעות בלבד להגיע מנקודה אחת על הגלובוס לנקודה השנייה לגמרי. כך אנחנו יכולים לטייל, לבקר במדינות ואפילו לבנות עסק שלם בו אנחנו מנצלים את האפשרויות שהעולם מעניק לנו ומשתמשים בזה לטובתנו. ידוע כי חבורות טכנולוגיות מתקדמות ברחבי העולם מהמותגים המוכרים ביותר לכל אחד על פני הכדור נעזרים בכוח אדם במדינות שונות כדי להוזיל את העלויות בייצור ותכנון המוצרים שלהם, בבקרת איכות המוצרים שלהם ועוד שלל פעולות שונות כדי שבסופו של דבר הצרכנים יקבלו מוצר במחיר זול יותר כי הם מצאו דרכים להוזיל את הייצור של המוצר עצמו.

איך כל זה עובד למעשה ומי משתמש במיקור חוץ QA?

אחד הדברים שיותר קל לבעלי עסקים שונים לשגר אל מעבר לים זהו בקרת האיכות של המוצרים שהם מייצרים. בכל רחבי העולם, מהודו, דנמרק ועד קנדה ישנם אנשי מקצוע, מהנדסים, טכנאים ועוד רבים אחרים שיודעים את עבודתם בצורה פנומנלית, הם בעלי מושר עבודה שלא בהכרח ניתן למצוא אותו בישראל או בכלל במדינות מערביות מפותחות אחרות וכמובן ששכר העבודה בהן נמוך יותר ממה שמשלמים בישראל ולכן אותם בעלי עסקים מעוניינים להעביר חלק מאלמנטים ההכרחיים בייצור מוצר ופיקוח עליו לגורמים חיצוניים. במיקור חוץ לבקרת איכות ישנם מפעלים רבים, חברות ובעלי עסקים שונים שמצאו כי שירותי בקרת האיכות על המוצר משתלמת הרבה יותר לעסק או לארגון כאשר מבוצע במדינה אחרת. הצוות מקצועי ואמין ובעלי העסקים משיגים את השירות במחיר אטרקטיבי יותר. כך נוצר מצב של WIN – WIN הן מצב העובדים בחו"ל והן בית העסק.

איך מתחילים תהליך מיקור חוץ QA?

ראשית חשוב לפנות למומחים שעוסקים במיקור חוץ, הם בוחנים את כוח האדם עבורכם, הם מוודאים מולכם את השירותים שאתם מצפים לקבל ומה אתם צריכים לבית העסק שלכם וכך הם מחפשים את הצוותים המתאימים ביותר עבור העסק שלכם. חברות מקצועיות ומנוסות בתחום מיקור חוץ QA יעשו את כל המאמצים על מנת להתאים את הצוות לבית העסק שלכם ממש כמו כפפה ליד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]