מרוץ העצמאות המיוחד בקהילת גבעות - 0404
מרוץ העצמאות המיוחד בקהילת גבעות הדס הרשקוביץ

מרוץ העצמאות המיוחד בקהילת גבעות

כמיטב המסורת ביום העצמאות, מרוץ גבעות ה-3 הסתיים כעת. המרוץ התקיים ביישוב גבעות שבגוש עציון לכבודה של מדינת ישראל ולכבוד השילוב של נערים עם צרכים מיוחדים של מסגרת "סדנת שילוב" יחד עם המשפחות המתגוררות במקום, המארגנים: "אין מרוץ כזה באף מקום"

300 משתתפים השתתפו היום (ה') ביום העצמאות ה-74 של מדינת ישראל באירוע השיא של קהילת גבעות, הקהילה המשלבת שהוקמה בתוך המוסד החינוכי "סדנת שילוב". בקרוב יתקיים אירוע ספורט משלב נוסף מבית סדנת שילוב: צליחת הכנרת לנשים למען סדנת שילוב בו ישחו נערות ונשים עם צרכים מיוחדים לצד מאות נשים מהארץ והעולם במטרה לגייס כספים לבנית חדר מוזיקה טיפולי.

תושב הקהילה יהודה נאומבורג אמר בהתרגשות: "הייתי בהרבה מרוצים בארץ ובעולם ומרוץ כזה אין באף מקום, שחבר'ה עם צרכים מיוחדים רצים יחד איתך אין כזה דבר. אני שמח לקחת חלק בדבר כזה ובאירוע כל-כך מרגש".

גיל אהרנפלד חבר בקהילה ובכל צרכים מיוחדים שהשתתף במרוץ אמר בהתרגשות כי: "מרוץ מגבש שכולם ביחד, הייתה אווירה כיפית ונהננו מאוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]