כיצד נוכל להשתמש בטלפון שלנו בחו"ל? - 0404
כיצד נוכל להשתמש בטלפון שלנו בחו FREEPIK

כיצד נוכל להשתמש בטלפון שלנו בחו"ל?

חופשה מחוץ לארץ מהווה את הזמן האידיאלי ביותר להתנתק מסביבת העבודה, הלחץ, מטלות הבית השונות ובאופן כללי – שגרה, אך אפשר לומר כי לא מהחברים והמשפחה ובטוח שלא בלי הטלפון ואינטרנט שכבר מזמן הפכו כלים נחוצים בכל חופשה. לא ברורה הסיבה כיצד הסתדרנו בעבר ללא שיחות ואפשרות גלישה בטלפון בחו"ל, אך ניתן לציין באופן חד משמעי כי כיום כמעט ולא ניתן לעבור טיול ללא חבילת תקשורת שתעניק למשתמש אפשרות שתחבר אותו למגוון רחב של שירותים שונים המתאימים לו בהתאם לתנאי הטיול, ביניהם: אפשרויות ניווט, שיחות, גלישה באינטרנט, הזמנת מלונות וכן הלאה וכן הלאה.

האפשרויות השונות

ניתן לציים כי בעת בה אתם מעוניינים לצאת לחופשה בחו"ל, קיים מגוון רחב של אפשרויות שונות בהם תוכלו להשתמש על מנת לגלוש בטלפון שלכם, ריכזנו עבורכם את האפשרויות המרכזיות ביותר:

• גלישה ללא חבילת חו"ל – תמיד קיימת האפשרות לגלוש בטלפון הנייד שלכם בעת השהייה בחו"ל ללא שום חבילה, אך זהירות – בדרך זו ברוב המוחלט של המקרים חשבון הטלפון שלכם עשוי להגיע לאלפי שקלים ללא בעיה כלל. שכן יש לציין כי בעת בה תבצעו שיחת טלפון ללא חבילה, המחיר יהיה בין 10 ל-30 עבור שיחה, שכן ניכר כי מדובר בהשקעה כספית גבוהה בהרבה מהנדרש ולכן, שיטה זו במרבית המקרים לא תהיה מומלצת.

• רכישת חבילת גלישה בחו"ל מטעם ספק הסלולר שלכם – מדובר למעשה באפשרות השנייה הכי יקרה מבין כלל האפשרויות, מיד אחרי אפשרות הגלישה ללא חבילת חו"ל. יש לציין כי מחירי חבילות הגלישה הכוללות בתוכן מעט שיחות למשך שבוע בחו"ל נעות בטווח של בין 150 ל-350 שקלים. שכן, מוטב לשים לב כי ישנם מצבים בהם לא יהיה לכם סים לחו"ל , סים כזה שיעבוד גם מחוץ לארץ. לכן, מוטב כי תוודאו כי תקינות הסים שלכם אל מול חברת הסלולר טרם ביצוע רכישת החבילה.

• רכישת סים לחו"ל בארץ בה אתם מטיילים – יש לציין כי ברוב המוחלט של המקרים מדובר באפשרות הזולה ביותר, לעיתים אף באופן משמעותי כמו לדוגמא במדינה פולין, בה רכישת סים מקומי הינו זול ביותר ולפעמים אף יותר זול, בעיקר במדינות מערביות וכדומה. נוסף על האמור, יש לציין כי לרכישת סים מקומי מספר חסרונות אשר עלולות להפוך את הרכישה לכזו שלא תתאים לכל אחד. תחילה, ניתן לציין כי לא תמיד תוכלו למצוא חנות המספקת כרטיסים שיתאימו למכשיר הנייד שלכם, לא כל אחד בהכרח יודע כיצד להכניס כרטיס סים, שכן ניתן לציין כי מדובר בפעולות המצריכות זמן והשקעה רבה במשך השהייה שלכם בחו"ל, אשר ידוע לכולנו כי הזמן הזה הינו מוגבל ויקר. נוסף על האמור, לא תמיד יהיה ברור כיצד להגדיר את המכשיר עבור שימוש בחו"ל, דבר נוסף שעלול להקשות על מגוון צרכנים בעת רכישת סים מקומי, לכן וודאו כי הרכישה אכן מתאימה לכם, במידה ואתם מעוניינים לבצע רכישה זו.

• רכישת סים חו"ל בארץ – אלטרנטיבה נוספת מעולה לא פחות הינה לכוש סים לחו"ל כבר בארץ, טרם יציאתכם לחופשה. תוכלו לרכוש סים זה אצל חברות הסלולר השונות, חברות שלא בהכרח החברות הקבועות שלכם, או לחילופין מארגון המתעסק במכירת כרטיסים סים לח"ול בלבד. ככה גם תמצאו לעצמכם פתרון המלווה במחיר הגיוני וגם תהנו מגלישה בטלפון במשך שהייתכם בחו"ל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]