מימוש זכויות רפואיות לחולה סיעודי עם חברת מגן מומחים - 0404
מימוש זכויות רפואיות לחולה סיעודי עם חברת מגן מומחים FREEPIK

מימוש זכויות רפואיות לחולה סיעודי עם חברת מגן מומחים

חולה סיעודי זקוק לתמיכה רבה בחיי היום יום, גם בביצוע הפעולות הפשוטות ביותר. כאשר האדם זקוק כל כך לתמיכה ועזרה מצד אחרים, הוא מוכרח לקבל תמיכה כספית שתאפשר לו להתקיים בכבוד. אבל לא כל החולים או בני משפחותיהם מכירים את החוקים ואת האופן שבו ניתן לממש את הזכויות הרפואיות. לפעמים יש צורך לפנות לחברה מקצועית כדי לא להחמיץ אף זכות שמגיעה למבוטח.

מדוע חשוב לקבל ייעוץ לפני שבאים לממש את הזכויות הרפואיות?

אחד הדברים הראשונים שאתם רוצים לעשות כאשר יש לפניכם מקרה סיעודי, הוא לפנות לחברות הביטוח ולגורמים שונים על מנת להתחיל לממש את הזכויות הרפואיות המגיעות לחולה או ליקירכם. עם זאת, מימוש זכויות רפואיות דורש וידע והתמצאות בסוגי הביטוחים והנהלים, ולאדם הפשוט לא תמיד קל להתמודד עם כל הביורוקרטיה. כאן חברה מקצועית נכנסת לתמונה כדי לעזור לעם להוציא את כל הזכויות המגיעות לכם. אלה כמה סיבות לפנות למקצוענים כדי לממש את הזכויות:

  • כי צריך לדעת מי יכול לקבל את הזכויות – ישנם תנאים מסוימים שבהם צריך לעמוד כדי לממש את הזכויות הרפואיות. לדוגמה, ריתוק לכיסא גלגלים או למיטה, תשישות נפש, הזדקקות לעזרה בביצוע פעולות יום יומיות, אי שליטה על סוגרים ועוד.
  • כי ישנם סוגים רבים של קצבאות – קיימים סוגים שונים ומגוונים של קצבאות שלא תמיד נהירות לאדם הרגיל. ישנן קצבאות המגיעות בעבור מוגבלות שכלית ואחרות בעקבות מוגבלות גופנית. הקצבאות מאפשרות למבוטחים להתקיים בכבוד, בהתאם לאחוזי הנכות שלהם.
  • כי צריך להתמודד עם ועדות רפואיות – על מנת לממש את הזכויות הרפואיות יש צורך לעבור ועדות רפואיות שונות. ההתמודדות עם הוועדות האלה לא תמיד פשוטה, וחשוב לדעת אילו מסמכים צריך לצרף, כולל אשפוזים, תרופות, מצב רפואי ועוד. חברה מקצועית שעוסקת במימוש הזכויות מסייעת לאסוף את כל המסמכים הדרושים.
  • כי יש צורך לפנות לגופים שונים – על מנת לוודא שאתם אכן מקבלים את כל הזכויות, עליכם לפנות לגופים שונים כמו ביטוח לאומי או חברות הביטוח שלכם. לפעמים האדם הממוצע מגלה כי כל חברה אומרת לו משהו אחר. אך עם חברה מקצועית שיש לה ניסיון עם חברות הביטוח וכל הגורמים הרלוונטיים, ניתן להשיג את כל הזכויות.

מגן מומחים – דואגים לזכויות שלכם

לא קל להיות חולה סיעודי אשר מתמודד מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי במטרה לממש את הזכויות שלו. במקרים אלה חשוב לבחור בחברה מקצועית שתלווה את המבוטח מהתחלה ועד הסוף. כאן באים הצוות של חברת מגן מומחים כדי לייעץ וללוות את המבוטח על מנת לוודא שכל הזכויות שלו ממומשות כראוי. לחברה ניסיון רב בטיפול בפניות של מבוטחים, והצוות שלה מקבל בסביבות 100 פניות ביום ומלווה את כולם עד לקבלת הזכויות הדרושות. כי כאשר אתם או יקיריכם נמצאים במצב סיעודי, חשוב שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]