בת 37 תקפה קטינה בת 16 באמצעות סכין יפנית ונעצרה - 0404
בת 37 תקפה קטינה בת 16 באמצעות סכין יפנית ונעצרה דוברות המשטרה

בת 37 תקפה קטינה בת 16 באמצעות סכין יפנית ונעצרה

חוקרי המשטרה עצרו אמש (רביעי) לחקירה תושבת אשקלון, שעל פי החשד תקפה יום לפני כן קטינה בכניסה לבניין בו היא מתגוררת בעיר אשדוד.

מיד לאחר המקרה בו הותקפה, הגיעה הקטינה אל תחנת המשטרה בעיר אשדוד ודיווחה על שארע כי בעת הליכתה ברחוב לכיוון מקום מגוריה עקבה אחריה החשודה ונכנסה עמה אל לובי הבניין בו מתגוררת. כשנכנסו השתיים אל הלובי, החלה החשודה לתקוף את הקטינה שניסתה להימלט מידיה ולאחר מכן החלה החשודה נמלטת מהמקום ואילו הקטינה, כאמור, הגיעה אל תחנת המשטרה ודיווחה על שארע.

אתמול (רביעי), בעת שחוקרי המשטרה מנסים להביא לזיהוי החשודה במעשה תוך פעולות טכנולוגיות חקירתיות, התייצבה זאת בתחנת המשטרה ונעצרה לחקירה. בחקירתה גוללה החשודה בעדותה את מעשיה ערב קודם, אז התבהרה לחוקרי המשטרה הסיבה למקרה.

מעדותה עולה כי פיתחה אובססיה כלפי אמה של הקטינה, אחות במקצועה, וככל הנראה אף התאהבה בה. במהלך התקופה האחרונה תכננה החשודה לפגוע באם לא אחת אך תכנון זה לא יצא לפועל, אז החליט החשודה לפגוע בביתה והחלה עוקבת אחריה לאחר שיצאה את שטח בית הספר בו לומדת.

כאמור, אמש בסיום חקירתה נכלאה החשודה ובמהלך היום יבקשו חוקרי המשטרה להאריך את מעצרה בבית המשפט.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com