סדרת הסרומים החדשה של חווה זינגביום - 0404
סדרת הסרומים החדשה של חווה זינגביום FREEPIK

סדרת הסרומים החדשה של חווה זינגביום

כל אישה (וגם כל גבר) חשופים בימינו למטרדים רבים שאבותינו בכלל היו מתקשים לדמיין. מפיח הנפלט ממפעלים ומן האגזוזים של המכוניות, למשבר האקלים שמביא לחשיפה גבוהה יותר לקרינת השמש ועד לקרינת מסכים בלתי פוסקת מהמחשב הפלאפון או כל ציוד אלקטרוני אחר. בנוסף לכלל תופעות הלוואי אותם אנחנו מכירים היטב לכל המטרדים הללו יש גם השפעה משמעותית על העור שלנו ועל תהליך ההזדקנות המואץ שלו. אולם מאחר ואנחנו תקועים בעור של עצמו לכל החיים, הדבר היחיד שאנחנו יכולים באמת לעשות על מנת למנוע את על אותם נזקים הוא לחזק ולטפל בעור שלנו על מנת שהוא יוכל לעמוד בכל הקשיים והמטרדים השונים אותם או חווה ביום יום.

מה זה סרום ולמה הוא כל כך חשוב

לשמחתנו היום אנחנו לא חייבים להשלים עם נזקי העור ויש בידנו את הכלים המתאימים שיכולים לסייע לנו לחזק את ההגנות הטבעיות של העור שלנו. אחד מן הכלים המשלמים לטיפוח עור הפנים ולחיזוקו בטווח הארוך הוא שימוש בסרום על בסיס יומי. סרום,  הוא תכשיר עם ריכוז גבוהה של חומרים פעילים ושמנים אשר מאפשרים חיזוק והתחדשות של עור הפנים. בניגוד לקרמים תכשירים אחרים, הריכוז הגבוה של החומרים הפעילים מאפשר לסורם עמוק יותר אל עור הפנים ולהביא לתוצאות בטווח הארוך. שגרת טיפוח הכוללת שימוש בסרום, מאפשרת לנו הגנה טובה יותר על עור הפנים אל מול האתגרים היום יומיים מולם הוא ניצב. 

new essential

במיוחד על מנת לתת מענה לצרכים הללו יצאה סדרה חדשה של סרומים של חווה זינגביום בשם new essential. (כפי שניתן לראות באתר האינטרנט https://www.bebelle.pro/he/) גם כאן נלקח בחשבון כי לא כל סוג סרום מתאים לכל סוג עור ועל כן יצאו במסגרת הסדרה ארבעה סוגים של סרומים שונים המתאימים לסוג העור , זמן הטיפול והבעיה הנקודתית איתה מתמודדת הלקוחה. ישנו את הסרום לילה לטיפול לפני השינה, ישנו סרום לעור שמן, סרום לעור יבש וסרום עם חומצה היאלורונית המשמשת לשמירה על נפח העור ולחותו במקרה של קמטים (לבדיקה של המחירים של המוצרים השונים ניתן להיכנס ללינק הבא : חווה זינגבוים מחירים)

לצד ההתאמה הפרטנית של הסרומים השונים כלל הסרומים בסדרה זו מסייעים לאיזון אוכלוסיית חיידקים הטובים על העור. אוכלוסייה זו משמש כאחד מן קווי ההגנה העיקריים מפני חיידקים אחרים אשר עשויים לגרום ליצירת פצעונים ותהליכים פרו דלקתיים שונים אשר בתורם עשויים לגרום להזדקנות מהירה יותר של העור עצמו. בדומה לחיידקים הטובים במערכות אחרות גל הגוף (כמו המעי הגס) גם כאן איזון וחיזוק אוכלוסיות החיידקים הטובות מונעת מחיידקים רעים להתרבות ולהתפשט .

בנוסף לפעולה זו סדרת הסרומים מאפשרת שטיוב ושיפור השימוש במאגרי ויטמין הD בעור והעלאת כמותו ועידוד היצור העצמי שלו. לויטמין D חשיבות משמעותית מבחינה בריאותית שכן מרבים האנשים לא מספיק חשופים לאור השמש על מנת לייצר כמות מספקת ממנו. מחסור זה עשוי להוביל למגוון בעיות רפואיות דוגמת דילול עצמות וחולשת שרירים. כמו כן הוא מצוי בכמויות קטנות בלבד במאכלים שונים.

כולנו רוצות אור בריא , זוהר וקורן אך המציאות בה אנחנו חיים מאתגרת את העור שלנו בשלל באתגרים שהעור שלנו מעולם לא הוגרל אליהם. בדומה לכל אבר אחר בגוף שלנו, גם העור צריך תחזוקה נכונה על מנת שהוא יוכל לתפקד בשיא היכולת שלו לאורך היום. שימוש בסדרת הסרומים של חווה זינגביום new essential יכולה לתת לעור שלך בדיוק את מה שהוא צריך על מנת שהוא יוכל לשרוד את כלל האתגרים העומדים בפניו.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]