יתרונות סרום פנים מארס הדבורה - 0404
יתרונות סרום פנים מארס הדבורה FREEPIK

יתרונות סרום פנים מארס הדבורה

כאשר הדבורה מבצעת פעולת עקיצה, היא מפרישה נוזל הידוע גם כארס. על אף שזה אולי יישמע לכם חדש ולא מוכר, ארס הדבורה משמש כבר אלפי שנים לטובת טיפולים ייחודיים הניתנים לגוף האדם. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהוא נושא הרכב ייחודי, הכולל בין היתר מינרלים, אנזימים שונים וחומצות אמינו, וכן יש לו תכונות אנטי-ויראליות חיוניות.

על פי מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, ארס הדבורה נחשב לאפקטיבי ופרקטי במיוחד בכל הקשור בשמירה וטיפוח עור הפנים, לרבות אלו הסובלים מפסוריאזיס, אקנה, קמטים או מרקם מחוספס וגס של הפנים. על כן, הארס משמש כמרכיב מהותי במוצרי קוסמטיקה ואנטי אייג'ינג.

מה ארס הדבורה מחולל לעור הפנים?

התוצאות המתקבלות כתוצאה משימוש בארס הדבורה מתאפשרות הודות למאפייניו של הארס, בייחוד הצורה בה הוא פועל כאשר הוא חודר את העור. שלא כמו מוצרי קוסמטיקה אחרים, חומצות האמינו הקיימות בבסיס הארס ממיסות את המעטפת של תאי העור, וכך מצליחות לחדור פנימה ולטפל גם בשכבות הפנימיות יותר. בנוסף, המגע של ארס הדבורה עם עור הגוף מעורר אפקט זהה לשל עקיצה, ותגובת הגוף היא הזרמת דם וחומרי הזנה לאזור, אשר מסייעים בהגברת ייצור האלסטין והקולגן בגוף. תפקידם הוא לשמור על האלסטיות של העור, אשר הולכת ונעלמת עם השנים, וכאשר זה קורה משיבים לעור את המראה הרענן והצעיר שלו.

שמה השני של ארס הדבורה – "בוטוקס של הטבע"

העובדה שארס הדבורה מאפשר לאדם המשתמש בו לשמור על מראה עור נקי, חלק ומוצק, זיכתה אותו גם לשם "בוטוקס של הטבע". יש נקודות דמיון בין האפקט שיש לטיפול בוטוקס לבין שימוש בארס הדבורה, שכן שניהם מאפשרים לפעול מול התכווצות שרירי הפנים ולהעלים קמטי הבעה. אולם בגדול השימוש בארס הדבורה הוא הרבה יותר נעים ונוח – מורחים אותו על בסיס יומי, המרקם שלו נעים, פעולת המריחה פשוטה וניתן לבצע את זה בכל זמן פנוי.

היכן ניתן למצוא סרום ארס הדבורה?

חברת Bmanuka מספקת סדרה של מוצרים לטיפוח העור וסרום פנים המבוססים על ארס הדבורה כמו גם דבש המנוקה. הקפדה על שימוש נכון ומבוקר במוצרים אלו מסייעת בהגברת ייצור הקולגן והאלסטין בגוף, וכך מתאפשרת יצירה של מראה עור מוצק וחלק, המבוסס כולו על חומרי הזנה נהדרים מהטבע. ואם תהיתם לעצמכם, פעולת שאיבת הארס נעשית ללא גרימת נזק לדבורים עצמן.

סרום ארס הדבורה – ייחודיות השימוש

באופן כללי, לסרום יש הרבה יתרונות מהותיים ועיקריים בעולם האנטי – אייג'ינג. סגולותיו הרבות מסייעות בטשטוש סימני התקמטות וזקנה וכן בעיכוב התפתחותם של כאלו חדשים. סרום פנים שכולל את ארס הדבורה הינו הראשון מסוגו בישראל, והוא נושא יתרונות רבים המסייעים לקהל הרחב: הפחתת קמטים, עידוד התחדשות של תאי העור, השבחת האלסטיות והשמירה על העור, האצת תהליכי ריפוי של תאים פגומים וכו'. התוצאה הסופית שמתקבלת הינה עור חלק, נעים ורך.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]