לא ריבלין, התפקיד לא ״מביא אותך לקו האש״ - אתה הבאת את עצמך! - 0404
לא ריבלין, התפקיד לא ״מביא אותך לקו האש״ – אתה הבאת את עצמך! עמיר בוחניק

לא ריבלין, התפקיד לא ״מביא אותך לקו האש״ – אתה הבאת את עצמך!

לא עם ישראל בחר בטרור, אלא אתה זה שבחרת להאשים אותו בטרור (״בני עמי בחרו בטרור״). לא ראש הממשלה ומחנה הימין הם המתלוננים היחידים על מערכת המשפט בישראל – אתה עשית זאת הרבה לפניהם, תוך שהבהרת שבג״ץ אינו יכול להתערב בהחלטות ממשלה.

אתה ריבלין, ורק אתה, היה זה שעמד על הדוכן בכנסת, ביום חגה (פתיחת מושב החורף) והתחלת לתקוף, יש האומרים – בנקמה בנתניהו, מתוך רצון במפלתו וכשלונו. אף אחד לא הכריח אותך לעמוד מעל הדוכן ולטנף. לטנף את ראש הממשלה, לטנף את הימין ובעיקר אותנו – עם ישראל.

אתה זה שגרמת לכותרות שליליות בעולם על ישראל וראש הממשלה, לאחר נאומך ההזוי. אתה זה שנופל פעם אחת פעם באמירות טפשיות, מכעיסות ופוגעות. אתה המפלג – לא אף אחד אחר.

משום מה נדמה שהתאהבת בכותרות. התלהבת לקבל כיסוי תקשורתי בכלי התקשורת ובכל פעם אתה ״נופל״ לזה מחדש – פותח על העם ועל נציגיו.

חשבנו לתומנו שנרגעת מאז אותה אמירה טפשית והזויה על עמך ש״בחר בטרור״, אבל דומה שאין לך שובע. בכל פעם אתה מוצא קוץ חדש כדי לתקוע בעם ישראל.

כן, עם ישראל חמוץ בכמה נושאים שיש לטפל בהם. גם לעם ישראל יש ביקורת כלפי ראש הממשלה על חוסר בנייה באיו״ש, אי אכיפת עבירות בנייה מצד ערבים המשתלטים על אדמות מדינה, סוגיית הטיפול בניצולי שואה, נזקקים, נכים ועוד ועוד. תמיד יהיו תלונות לראש הממשלה – ולא משנה מי האיש המכהן בתפקיד.

אתה, אדון ריבלין, לא נבחרת ע״י העם. אותך בחרו בקומבינה חברי הכנסת. אותם חברים שפעלו בעיקר לראות כיצד ידפקו את המתמודד האחר. אתה נציג העם מטעם הכנסת ואינך נציג העם מטעם העם.

כמה מטורפים בחרו הבוקר בכתובות נאצה כנגדך. זו אינה דרכו של העם בישראל ומדובר מן הסתם במטורף המייצג את עצמו בלבד. לא זו דרכנו. אותו מטורף צריך להעצר ולשלם את המחיר!

בחרת להגיב לכך, תוך שאתה מציין כי, ״לעיתים התפקיד מביא אותך לקו האש״. אתה טועה מר ריבלין. אתה הוא שהבאת את עצמך לקו האש. אתה הוא שיורה ואח״כ מתפלא שמגיבים לו. אם קשה לך, תוותר. נסלח לך!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]