מתנדבי מד"א תל אביב תרגלו אירוע רב נפגעים - 0404
מתנדבי מד דוברות מד''א

מתנדבי מד"א תל אביב תרגלו אירוע רב נפגעים

מתנדבי מד"א בתל אביב קיימו השבוע, את תרגיל האר"ן (אירוע רב נפגעים) השנתי. זו השנה השלישית בה מתקיים התרגיל המשותף לגורמי החירום בעיר, בהם מגן דוד אדום, משטרת ישראל וזק"א ת"א, כאשר השנה חברת 'דן תחבורה ציבורית' לקחה אף היא חלק בתרגיל שנפתח בתדריך שהועבר ע"י נועם חלדי, ראש מערך המתנדבים הבוגרים במד"א התקיים בחניון 'הממדיון' בעיר ובחן את תפקוד מתנדבי מד"א בעת טיפול באירוע רב נפגעים ואת שיתוף הפעולה הבין-ארגוני של כלל המשתתפים, זאת כחלק מהתרגילים שמבצע הארגון במשך כל השנה על מנת לשמור על כשירות מבצעית גבוהה ביותר.

במהלך התרגיל, שהופעל על ידי מתנדבי מד"א ובוקר מקצועית ע"י הראל ששון, הפאראמדיק האחראי בתחנת מד"א בתל אביב, תרגלו תרחיש בו אירעה תאונת דרכים בין אוטובוס לרכב מסחרי, בה נפצעו כ-30 בני אדם כששני כלי הרכב בשדה הסמוך למקום התאונה.

בתרגיל שעבר בהצלחה, תרגלו הצוותים בראשות הפאראמדיקים של מד"א דניאל גוס וטל עקיבא טיפול בפצועים ופינויים לבתי חולים מדומים והשתתפו בו עשרה אמבולנסים ושתי ניידות לטיפול נמרץ של מד"א, אופנועי מד"א ורכב תאר"ן (תחנת אירוע רב נפגעים).

שוטרים מהשיטור הקהילתי של מרחב ירקון של המשטרה ומתנדבי זק"א ת"א בראשות מנהל זק"א ת"א צבי חסיד שהאירו את זירת התאונה באמצעי תאורה יעודיים וסייעו בטיפול בנפגעי התאונה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]