רחלי סלומון לראש הממשלה: "מתקשה להבין איך מנהיג המחנה הלאומי לא מאפשר הגנה ליישובים" - 0404
רחלי סלומון לראש הממשלה: שלמה מור, חדשות 0404

רחלי סלומון לראש הממשלה: "מתקשה להבין איך מנהיג המחנה הלאומי לא מאפשר הגנה ליישובים"

רחלי סלומון מנזלי שאיבדה בפיגוע המחריד בנווה צוף את אביה יוסף, אחותה חיה ואחיה אלעד ז"ל, פונה במכתב אישי לראש הממשלה בנימין נתניהו במסגרת מאבק המשפחות השכולות וראשי הרשויות ביהודה ושומרון, בנוגע להיעדר תקציב לאמצעי בטחון ביישובים ובכבישים ולסלילת כבישים עוקפים ודורשת מראש ההמשלה להתערב ולהביא את התקציב הדרוש.

רחלי סלומון: "קשה לי מאוד לשמוע בימים האחרונים על "יציאה למאבק" של משפחות שכולות וראשי מועצות ביהודה ושומרון, הדורשים מתן ביטחון והגנה ליישובים ביהודה ושומרון.

אני מתקשה להבין איך מנהיג המחנה הלאומי לא מאפשר את מתן הצרכים ההגנתיים הבסיסיים ליישובים ולצירים הראשיים ביהודה ושומרון למה צריך לצאת למאבק בנושא שאני בטוחה שחשוב לך לא פחות מכל אחד מאיתנו? למה משפחות שכולות צריכות לדרוש צרכי ביטחון בסיסיים כדי שלא יהיו פיגועים נוספים?

נאמר לנו על ידי מקורות ביטחוניים שאם היו מתקינים בנווה צוף את מרכיבי הביטחון שאושרו הרבה לפני הפיגוע, היה אפשר למנוע את הפיגוע". 

מנזלי מצטרפת למאבקם של משפחות שכולות נוספות בהן הדס מזרחי אלמנתו של ברוך מזרחי ז"ל, רותי חסנו אלמנתו של אברהם חסנו ז"ל, משה הר מלך אביו של שולי ז"ל ובועז שאבו ששכל את אשתו וילדיו, יחד עם ראש מועצת שומרון יוסי דגן, ראש מועצת קרית ארבע מלאכי לוינגר וראש מועצת בית אריה אבי נעים.

מאבקם של המשפחות וראשי הרשויות יחד עם וועד מתיישבי שומרון החריף והם הקימו אוהל מחאה בו ישהו על לסיום המשבר. "אם ראש הממלשה חושב שיש חמוצים רק בשמאל הוא טועה. יש חצי מליון תושבים חמוצים ביהודה ושומרון. אני מרגיש בושה שבכל פעם שאנחנו צריכים משהו צריך להקים צעקה ולעשות מחאה, מדובר על החיים שלנו" כך אומר דגן.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com