חלוץ העבר אלון מזרחי: ״הצעתי עצמי לתפקיד מאמן חלופי במכבי חיפה״ - שחר לא ענה לפנייתו - 0404
חלוץ העבר אלון מזרחי: ״הצעתי עצמי לתפקיד מאמן חלופי במכבי חיפה״ – שחר לא ענה לפנייתו יוסי שקל

חלוץ העבר אלון מזרחי: ״הצעתי עצמי לתפקיד מאמן חלופי במכבי חיפה״ – שחר לא ענה לפנייתו

כוכב העבר של מכבי חיפה, אלון מזרחי, חשף הערב בתכנית ״ספורט ברשת״ עם גדי נס בשיתוף חדשות 0404, כי פנה לנשיא מכבי חיפה יעקב שחר והציע עצמו כמאמן חלופי במועדון. שחר, לא ענה לצלצול הטלפון וגם לא להודעה ששלח חלוץ העבר בוואטסאפ.

אלון מזרחי: ״אגלה לכם – הצעתי עצמי לפני כחודש לתפקיד מאמן חלופי במכבי חיפה. אני לא בא להחליף אף אחד, אבל אני יכול לתרום לחלוצים המון. אם זה בוגרים, נוער ילדים. זה בכלל לא עניין של כסף, אבל שחר בכלל לא ענה לי״. מזרחי הוסיף כי פנה גם לחשב הקבוצה עוזי מור. עד עתה, לא קיבל מזרחי שום תשובה.

אייל ברקוביץ׳ התייחס לדברים ופרגן למזרחי: ״אלון מזרחי תרם מספיק למכבי חיפה – הוא יכול לחזור. יענקל׳ה כבר הוכיח שהוא יודע לשכוח, כמו מקרה בוזגלו. אם אלון התקשר, הושיט יד והתקשר, צריך לענות לו. אם אדם מבקש – צריכים להענות לבקשה. זה לא סתם בקשה. אלון מזרחי מבין הרבה כדורגל והוא היה החלוץ הכי גדול שאני מכיר. יש לו בדי.אן.איי את מכבי חיפה. שיחק כמה שנים בקבוצה, עשה כמה אווירונים… מגיע לו״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com