עוטפים באהבה: ערב הוקרה נערך למכינה הקדם צבאית "אבנר" בעכו - 0404
עוטפים באהבה: ערב הוקרה נערך למכינה הקדם צבאית “אבנר” בעכו דוברות עיריית עכו

עוטפים באהבה: ערב הוקרה נערך למכינה הקדם צבאית “אבנר” בעכו

תחת הכותרת “עוטפים את המכינה ותלמידיה באהבה” נערך בתחילת השבוע באולמי טופז בעיר ערב הוקרה למכינה הקדם צבאית “אבנר” לציון שלוש שנים להקמתה בעכו. האירוע נערך במעמד ראש העיר עכו שמעון לנקרי, רב העיר והמחוז הרב יוסף ישר, ראש המכינה הקדם צבאית “אבנר” בעכו, הרב אחיקם גץ, חברי מועצת העיר ומאות מתושבי העיר.

במכינה לומדים כיום כ-60 תלמידים מכל רחבי הארץ במבנה בית המורשת “נחלת יצחק” על שם הרב יצחק כדורי זצ”ל.

ראש העיר עכו שמעון לנקרי בירך את ראשי המכינה והתלמידים ביום חגם ואמר, כי המכינה היא חלק מהתהליכים העירוניים שעברה העיר עכו בשנים האחרונות. במהלך האירוע הוענק לראש העיר ציור תמונתו של רב הכותל לשעבר, הרב מאיר יהודה גץ ז”ל, סבו של ראש המכינה הקדם צבאית.

“החברה הישראלית נמצאת בסוג של משבר ואנו נשבים לפעמים בתפיסה של פערים בחברה”, אמר לנקרי, “אבל המכינות הקדם צבאיות בעיר, ישיבת ההסדר ועוד ארגונים חברתיים שפועלים בה הם אלה שמלכדים ומחברים את כולם”. במהלך האירוע שהתקיים ביוזמת ידידי המכינה גוייסו כספים לפעילותה בעיר.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com