קורס השקעות בשוק ההון - 0404
קורס השקעות בשוק ההון depositphotos

קורס השקעות בשוק ההון

שוק ההון עבר תהפוכות בשנים האחרונות והדגיש לכולם למה חשוב ללמוד את התחום לפני שמתחילים להשקיע. יש בתחום ההשקעות כמה אפיקים: השקעה במניות, אג"ח, תעודות סל או אופציות, ואלה הם רק חלק מהמוצרים הקיימים בשוק. השאלה החשובה היא במה הכי כדאי להשקיע?

מור קורן, בוגר מצטיין בעל תואר שני במתמטיקה ומדעי המחשב, מסביר לקוראים למה כדאי לכל אחד ללמוד להשקיע בשוק ההון ואיך כל מי שישקיע 10,000$ יוכל להפוך למיליונר אחרי שנים מספר.

 

למה כדאי להשקיע בשוק ההון?

כיום, הריבית הממוצעת במשק שואפת לאפס. כלומר, הכסף שיושב בחשבון העובר ושב מאבד מערכו על בסיס חודשי! בשוק ההון יש מגוון מוצרים סולידיים שניתן להשקיע בהם ולקבל תשואה ממוצעת שבין 5% ועד 25% תשואה בשנה, בהתאם לסוג ההשקעה! 

למידה מעמיקה של מגוון המוצרים והשקעה באמצעות מינוף עם כיוון השוק יאפשרו למשקיע להגיע לתשואה ממוצעת של 15% בשנה ואף יותר!

מה לומדים בקורס השקעות?

ראשית, יש להבין מהי בורסה; מה הם הגורמים לעליות ולירידות החדות בשווקים ואיך לנצל את הידע לטובתך; מה הם היתרונות והחסרונות בייעוץ השקעות של הבנק או של יועץ מוסמך; איך בתי השקעות מובילים משקיעים ומנהלים את כספי הציבור; ולמה כדאי לך ללמוד על שוק ההון ולהשקיע באופן עצמאי (כך תחסוך לך אלפי שקלים בשנה!).

למי זה מתאים?

כל מי שרוצה ללמוד איך להכפיל את הכסף שלו באמצעות מדדים מובילים בעולם ואיך לקבל תשואה עודפת על ההשקעה.

איך השקעה של 10,000$ צומחת ל-1,000,000 שקל!

אגלה לך את כל התורה על רגל אחת! זה ייקח לי פחות מחצי דקה!! אם תשקיע במדד ה-S&P 500 לתקופה של 40 שנה, תראה איך כל סכום ההשקעה מוכפל פי כ-35! כלומר, השקעה של 10,000$ במדד יכולה להכפיל את עצמה פי 35 ולהגיע ל-1,000,000 שקל!

אז למה לא כולם עשירים?

עובדה, מעל 80% מעשירי העולם נהיו עשירים רק בזכות השקעה בשוק ההון! זאת, לאו דווקא כי הם מוכשרים, בעלי השכלה גבוהה או שהם פתחו עסק מצליח! הם פשוט השקיעו בבורסה לתקופה של שנים! בדיוק כמו וורן באפט ועוד אלפי עשירים אחרים בעולם! כדאי שתפנים, אם הם הצליחו להתעשר מהשקעה בשוק ההון, גם אתה יכול!

האמת היא שלרוב הציבור אין סבלנות! עובדה, אני כותב לך בדיוק מה צריך לעשות כדי להצליח בהשקעות, וברור לי שרוב הסיכויים הם שלא תשקיע! לי אישית כואב אם לא תשקיע! אתה פשוט תצטרך לעבוד כל החיים בשביל הכסף. אתה חושב, כמו רוב הציבור, שכסף גדל רק בעבודה קשה כי זה החינוך שקיבלת!

למה כדאי ללמוד קורס השקעות בשוק ההון אצל מור קורן?

חשוב שתפנים, אף אחד מקורסי ההשקעות בשוק ההון לא המציא את הגלגל. איך לקנות מניות, אג"ח ואופציות, איך לגדר את התיק בתקופה של מפולת ואיך לקרוא דוחות, אני מניח שמלמדים ברוב הקורסים בשוק. אבל בפועל, רוב התלמידים שמסיימים קורסים, לאחר תקופה קצרה של השקעות בשוק ההון מפסידים את הכסף ומפסיקים להשקיע. זאת עובדה! מעל 94% מפסידים כסף בבורסה כי לא הסבירו להם לעומק איך באמת עובד שוק ההון!

אני, מור קורן, לא מוכן שתלמיד בקורס ההשקעות שלי יפסיד חלק מהחסכונות שלו. לכן אני מתמקד במהלך הקורס בהשקעות במדדים מובילים של מדינות יציבות מבחינה פיננסית, בפיזור השקעות, בהשקעה עם כיוון הבורסה ובהכפלת המדדים באמצעות שימוש בכלים פשוטים שיעזרו לכל אחד לקחת סכום של 10,000$ ולהפוך אותו ל-1,000,000 שקל!

אני אישית ממליץ לחסוך ולהשקיע סכום של כ-25,000$. מה שטוב בהשקעה בשוק ההון זה שאתה יכול להשקיע רק כשיש לך כסף. אתה לא חייב להשקיע את כל הסכום מיד. כדאי לך אפילו להתחיל להשקיע בסכומים קטנים יותר, כמו 10,000 שקל או 15,000 שקל, ורק לאחר שאתה נוכח לדעת שאתה מרוויח ומחזיר חלק מההשקעה, תוכל להגדיל את סכום ההשקעה בתיק.

ריבית דריבית – הפלא השמיני בתבל!

ניתן לראות בטבלה איך השקעה התחלתית של 80,000 שקל בתשואה שנתית קבועה של 15% נטו מכפילה את עצמה בכל 5 שנים! לדוגמה: ניתן לראות שלאחר המתנה של 15 שנה (בעמודה השמאלית בשורה האמצעית), ניתן להגיע לסכום מצטבר של 650,965 שקל!

אתה עוד כאן? אני ממליץ לך ללכת וללמוד בהקדם על שוק ההון על מנת לדעת איך להכפיל את הכסף שלך! אין אף השקעה אחרת שניתן להכפיל בה את הכסף, שדורשת השקעה מינימלית של 3-2 דקות ביום!

מרצה הקורס – מור קורן סיים בהצטיינות יתרה תואר שני במתמטיקה ומדעי המחשב. הוא מתמחה בהוראה עם ניסיון של מעל 20 שנה, בעל בית ספר לפסיכומטרי משנת 2006 ומלמד קורס השקעות בשוק ההון המוביל בישראל כבר יותר מ-5 שנים.

מור קורן כתב ספר על השקעות, "מיליון שקלים בפחות מ-7 שנים", שיאפשר לכל אחד ללמוד איך להכפיל את הכסף שלו במינימום סיכון ובתשואה מקסימלית על מנת להגיע לעצמאות כלכלית!

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]