מתנדב איחוד הצלה הגיע בתוך 30 שניות לאירוע של ״דום נשימה״ והציל חיים - 0404
מתנדב איחוד הצלה הגיע בתוך 30 שניות לאירוע של ״דום נשימה״ והציל חיים

מתנדב איחוד הצלה הגיע בתוך 30 שניות לאירוע של ״דום נשימה״ והציל חיים

המלאך הזה הציל הערב חיי אדם ואין מאושר ממנו. אנו מאושרים על האפשרות לפרגן לו.

יוני עוזיהו ( Yoni Uzihau ) כתב הערב: ואוווו ישתבח שמו!! יושב לפני 40 דקות בכיתה במכללת אורט רחובות. לפתע, האפליקציה של איחוד הצלה מצפצפת… רחוב ***** ברחובות דום נשימה.

תופס את המירס ביד אחת וביד השנייה את הקסדה, רץ לאופנולנס של איחוד הצלה, מדווח 5060 בדרך וכעבור פחות מ-30 שניות אני כבר בכתובת. רץ במדרגות למעלה לדירה ויחד איתי עולה אזרח מהרחוב. אני נותן לו מכשיר לביצוע עיסויים ומתדרך אותו לביצוע עיסויים, תוך כדי שאני מחבר דפברילטור.

רעש, צעקות בבית, הנכדים צורחים. אני משתיק הכל בראש ועובד על אוטומט. הדפברילטור ממליץ שוק!! – בום, החולה מקבל ממני שוק!
ואז בודקים דופק. יש דופק!! יש נשימה!!

מתנדבים נוספים של איחוד הצלה וצוות ניידת טיפול נמרץ נכנסים לדירה. מעביר להם את השרביט. הנט״ן מרדים את החולה שבנתיים כבר כמעט חוזר להכרה מלאה. מקפל את הציוד – הצוות שם כבר יסתדר ואני צריך לחזור ללמוד.

מגיע לכיתה במכללה.. נכנס פנימה ולפתע מחיאות כפיים מכל הכיתה. מרוגש מעוד אדם שחזר לחיים בזכות איחוד הצלה, אדרנלין לא יורד, ההתרגשות לא נפסקת, גם כעת קרוב לשעה לאחר ההחייאה.

ואני מודה לבורא עולם שנותן לי את הכוח הזה להציל חיים!!
ל- Eli Beer Hatzalah אמרו כבר הכל.. אבל באמת שהכל בזכותך.. תוסיף עוד אחד לסטטיסטיקה.

ל- משה טייטלבוים המנכ”ל האחד והיחיד על כך שאתה מצעיד אותנו בגאון מיום ליום לגדילה וצמיחה. ל- לייזר היימן האבא של מתנדבי איחוד הצלה – תודה היא מילה קטנה!!

ל- Ze’ev Sofer מנהל אגף התחבורה של איחוד הצלה’ כי בזכותך הייתי שם כל כך מהר!! ובכלל על כל השקעתך ביחידת האופנולנסים המפלצתית של איחוד הצלה..!

לתורם של האופנוע!! אני לא יודע את שמך אבל תרשום תרשום – אדם חי בזכותך!!!

אחרון חביב ומיוחד Yoni Orli Rottenberg ראש צוות 43 רחובות והסביבה. אתה כבר יודע הכל.. כמה אני מעריך אותך וכמה אני מוקיר אותך ובעיקר אוהב אותך!!!

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com