תביעה נגד משרד הבטחון: מה חשוב לדעת? - 0404
תביעה נגד משרד הבטחון: מה חשוב לדעת? FREEPIK

תביעה נגד משרד הבטחון: מה חשוב לדעת?

משרד הביטחון הוא גוף ממשלתי שאחראי על מגוון גופים ביטחוניים במדינת ישראל. מדובר על המקום שמחליט החלטות בדלתיים סגורות וגם מלווה את האנשים שמשרתים בו החל מחיילים בצה"ל עד עובדים של השב"כ, המוסד ומשרד הבטחון.

בשל הכוח שיש לגוף זה, המשרד זה יכול להשפיע על חייהם של אנשים לטוב ולרע. לכן זהו גוף  ממשלתי שכדאי לדעת כיצד להתנהל מולו במקרה ועולה בעיה מולו.

אם אתם נכי צהל, אם נפגעתם בשירות הצבאי, אם עברתם אירוע כזה או אחר, במידה ואתם עובדים לשעבר של משרד הביטחון שיש להם פגיעות מהשירות – חשוב שתדעו כי מומלץ ואפשר להגיש תביעה נגד משרד הבטחון.

אבל כיצד מגישים תביעה נגד משרד הביטחון?

בתחילה יש לוודא שיש לכם את כל ההוכחות, המסמכים, הדיווחים, הדוחות הרפואיים, והראיות שמוכיחות את הפגיעה שלכם הנפשית או הפיזית בזמן השירות.

יש אנשים שנפגעו בשירות כזה או אחר, בצורה קשה או קלה, יש את נכי צהל למשל צריכים להמציא מסמכים רפואיים שיעידו על הזכות שלהם לקבל פיצויים וגמלה קבוצה ממשרד הבטחון, יש את מי שנפגע בעת השירות פיזית נפשית ויוכל להגיש תביעה  וכולי, לכן חשוב לעשות זאת על הצד הטוב ביותר באמצעות עורך דין צבאי.

אבל מה זה עורך דין צבאי בתחילה?

יש להבין שמדובר באיש מקצוע שמגיע מתוך המערכת הצבאית והוא עבד בה בעבר – מה שמוביל לניסיון הרב שלו כעורך דין צבאי עצמאי. זה יכול להיות בכיר לשעבר במשרד הביטחון או פרקליט של המשרד עצמו שיצא לעצמאות, וזה חייב להיות עו"ד אשר מכיר את כל המערכת מבפנים ומבחוץ.

איש מקצוע כזה יוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר מפני שהוא מכיר את המערכת מקרוב. הוא יספק לכם קשת רחבה של שירותים החל מהגשת תביעה מול המשרד עד ייצוג וסיוע בהתגוננות במקרים שלמשרד יש טענות מולכם. עורך דין מומחה בתביעות משרד הביטחון, ילווה אותך בכל צעד ושעל בזמן שאתם מגישים תביעה או זקוקים לייעוץ ושירותים.

אז אם אתם רוצים להגיש תביעה נגד הצבא – זה הזמן לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]