סקר סביבות מגורים - נשר מקום 4 בארץ בניהול מוניציפלי - 0404
סקר סביבות מגורים – נשר מקום 4 בארץ בניהול מוניציפלי דוברות עיריית נשר

סקר סביבות מגורים – נשר מקום 4 בארץ בניהול מוניציפלי

טוב לגור בעיר נשר והניהול המוניציפלי של עיריית נשר הוא מצוין. כך עולה גם מהבדיקה מחקרית של חברת "סביבות מגורים – ייעוץ כלכלי" שנערכה בקרב מרבית הרשויות בישראל. 

את עיריית נשר מקדימות בדירוג רק: עיריות ת"א, רחובות וראש העין. עוד עולה מהמחקר שערכה "סביבות מגורים" כי נשר היא אחת מ-5 הערים (הקטנות) הטובות ביותר בישראל למגורים. החינוך בעיר נשר נמצא במקום ה-1 בצפון, בקרב כלל הערים קטנות, הבינוניות והגדולות, ובסה"כ במקום ה-12 בישראל. גם בקטגוריה של "שרותי ציבור" נשר נמצאת ברשימת 10 הערים המובילות בישראל.

יש לציין כי תוצאות המחקר של "סביבות  מגורים" מצטרפות לשורה ארוכה ומכובדת של סקרים ומחקרים שערכו באופן בלתי תלוי גופים מכובדים במשק ושפורסמו במהלך השנתיים האחרונות, והמעידות על כך שנשר היא עיר שטוב לגור בה והניהול העירוני והפיננסי של עיריית נשר הוא מצוין.

ראש העיר נשר, אבי בינמו, התייחס לנתונים ואמר: "מדד 'דן אנד ברדסטריט' גילה: עיריית נשר מקום 1 בצפון במדד האיתנות הפיננסית. חברת הייעוץ רו״ח צ'מנסקי – בן שחר קבע: ההשקעה בתושב בחינוך בנשר מקום 3 בישראל. חברת 'הגל החדש' פרסם: 81% מהתושבים אומרים: טוב לגור בנשר. עכשיו גם 'סביבות מגורים – יעוץ כלכלי' בדקו ומצאו: נשר אחת מ-5 הערים הטובות למגורים בישראל, נשר מקום 4 בישראל בניהול מוניציפלי. אני גאה לעמוד בראש אחת הערים והרשויות המובילות בארץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com