תנופת הבינוי בבתי הספר בירושלים נמשכת: נחנך מבנה חדש לבית הספר 'פלך' לבנות - 0404
תנופת הבינוי בבתי הספר בירושלים נמשכת: נחנך מבנה חדש לבית הספר 'פלך' לבנות

תנופת הבינוי בבתי הספר בירושלים נמשכת: נחנך מבנה חדש לבית הספר 'פלך' לבנות

למבנה בית הספר נוספה קומה חדשה ואגף חדש. טרם השיפוץ, אכלס מבנה בית הספר 8 כיתות לימוד בלבד, וכעת התרחב עד כדי אכלוס של 18 כיתות לימוד. שיפוץ זה מאפשר לבית הספר להתרחב מ-2 כיתות לימוד בשכבה ל-3 כיתות בכל שכבה.

המבנה החדש כולל, כאמור, 18 כיתות לימוד, ספרייה, בית כנסת המכיל 500 תלמידות, חדר אומנות, מעבדות מחשבים וסטודיו גוף.

כחלק מהליך ההרחבה, שופץ וחודש מבנה בית הספר כולו, באופן הכולל החלפה של כל המערכות בבניין: חשמל, אינסטלציה, ביוב, ריצוף ואף שדרוג חצר בית הספר. זאת בנוסף לשיפוצו ושדרוגו של אולם הספורט בשנה האחרונה.

חנוכת המבנה החדש התקיימה במעמד ראש העיר משה ליאון, סגניתו ומחזיקת תיק החינוך חגית משה, ראש מינהל חינוך יואב (זימי) זימרן ומנהלת בית הספר, סופי פפר.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "ירושלים היא בירת החינוך של ישראל! מאות כיתות לימוד חדשות נבנות בירושלים – חלקן בבתי הספר החדשים שהקמנו, ואחרות בבתי הספר הוותיקים והמתרחבים בעיר, דוגמת בית הספר פלך. אני שמח ומברך על הרחבת תשתיות החינוך בכל העיר ולכלל המגזרים."

חגית משה, סגנית ראש עיריית ירושלים ומחזיקת תיק החינוך: ״החינוך בונה חברה וחברה בונה עיר, ירושלים בונה את העתיד בעזרת שדרוג מערכות החינוך הנותנות את המענה המיטבי לתלמידים שיצעידו את העיר בעתיד, בנות פלך זוכות לקבל שדרוג משמעותי במרחב הלמידה שיאפשר להם לצמוח ולגדול בבית הגידול האולטימטיבי ואני בטוחה שאת התוצאות הלימודיות נראה כבר השנה״

מנהלת בית הספר 'פלך' לבנות, סופי פפר: "הרחבת מבנה בית הספר באמצעות עיריית ירושלים מאפשרת לנו את הרחבת המסר החינוכי שלנו, עבור תלמידות נוספות. אנו מודות על ההזדמנות ושמחות להיות שותפות בבניה החינוכית של ירושלים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]