עיריית ירושלים ומפעל הפיס ישקיעו למעלה מ-300 מיליון ש''ח בהקמת מבנים בעיר - 0404
+
עיריית ירושלים ומפעל הפיס ישקיעו למעלה מ-300 מיליון ש"ח בהקמת מבנים בעיר

עיריית ירושלים ומפעל הפיס ישקיעו למעלה מ-300 מיליון ש"ח בהקמת מבנים בעיר

עיריית ירושלים בשיתוף מפעל הפיס תשקיע בשנים הקרובות למעלה מ-300 מיליון ש"ח בהקמת מבני ציבור רבים בשכונות העיר. המיזמים השונים ממומנים באמצעות תקציבים ממפעל הפיס, תקציבי עירייה ותקציבים נוספים.

לאחרונה החליט מפעל הפיס להקדים את העברת תקציבי 2019-2020 בסך של כ- 80 מיליון ש"ח שיתווספו לתקציבים קודמים שהתקבלו מהפיס ומגורמים שונים. הקדמת התקצוב באה לאור חשיבות המיזמים ויבטיח ומבטיח כבר כעת את המשך הקמתם.

רשימת המיזמים תובא לאישור ועדת הכספים העירונית שתתקיים היום (שני), ולאחריה לאישור מועצת העיר. לאחר אישור המועצה, תועבר רשימת המיזמים לאישור מפעל הפיס.

התכניות לשנים הקרובות מצטרפות למהפכת התשתיות המתקיימת בעיקר בהקמת תשתיות ספורט ומגרשים בעיר, מבני תרבות, תשתיות כבישים ועוד.

ראש העיר ירושלים ניר ברקת מסר: "אנו מגדילים כל העת את המשאבים לפיתוח השכונות ופיתוח איכות החיים בהם. בשנים הקרובות יזכו התושבים בשכונות בעיר לתשתיות חדשות ומתקדמות- בריכות שחיה, מגרשים, אולמות, מעונות יום ומיזמים רבים נוספים. אני רוצה להודות ליו"ר מפעל הפיס עוזי דיין על השותפות והנכונות להירתם לטובת העיר ירושלים. תושבי העיר כבר מרגישים את מהפכת התשתיות שלנו בכל פינה ואנו נמשיך לקדם ולהקים מיזמים נוספים שישדרגו משמעותית את איכות החיים בעיר".

אלוף (מיל') עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס: "הקדמת הקצאות ע"ב השנים 2019-2020 נותנת לרשויות המקומיות יכולת להקדים ולממש מיזמים התחום החינוך, הרווחה, התרבות והספורט, לשיפור איכות החיים של התושבים. גם בעניין זה אנו מעלים את ירושלים על ראש שמחתנו".