מהרסייך ומחריבייך: יועץ המפכ״ל מייעץ גם לארגון הבונה באופן בלתי חוקי וגוזל אדמות מדינה - 0404
+
מהרסייך ומחריבייך: יועץ המפכ״ל מייעץ גם לארגון הבונה באופן בלתי חוקי וגוזל אדמות מדינה דוברות המשטרה

מהרסייך ומחריבייך: יועץ המפכ״ל מייעץ גם לארגון הבונה באופן בלתי חוקי וגוזל אדמות מדינה

בלתי נתפס: משטרת ישראל נעזרת ביועץ תקשורת המייעץ גם לגוף עוין למדינת ישראל ואשר בונה באופן בלתי חוקי ברחבי יהודה ושומרון ובעוטף ירושלים וזאת תוך השתלטות על אדמות מדינה.

המפכ״ל, רוני אלשיך, מי שאמור לאכוף את החוק, מקבל המלצות מליאור חורב – היועץ האסטרטגי של המשטרה, אשר התקשרה עם חברתו בחוזה יקר ועל חשבון משלם המסים – על חשבונכם.

חברתו של חורב, כך על פי פרסום ב״ישראל היום״, מייעצת גם ללקוחה נוספת שלה – ״האיחוד האירופי״ – אותו ארגון עוין לישראל המממן בכסף רב ארגוני שמאל שיפעלו כנגד המדינה ובין השאר קשור גם בהפגנות שמאל כנגד הממשלה וכנגד היועמ״ש מול ביתו בפתח תקווה.

״האיחוד האירופי״ פועל בצורה בלתי חוקית כאן בתוך ארצנו. ״האיחוד האירופי״ מעביר כספים לרשות, מעביר מבנים ומממן בנייה בלתי חוקית ברחבי יהודה ושומרון וכן סביב יישובים בעוטף ירושלים וכל זאת כדי לשכן במקום ערבים ולקבוע עובדות בשטח – השתלטות על שטחי מדינה, מניעת רצף טריטוריאלי יהודי ועוד. לא אחת הגישה תנועת ״רגבים״ עתירה לבג״ץ בגין פעילות זו של ״האיחוד האירופי״ ודרשה להרוס מבנים שהקים. חלקם אף נהרס בצו בית משפט – מה שמבהיר שוב כי החוק בישראל רואה בפעילות זו של ״האיחוד האירופי״ פעילות בלתי חוקית.

בתמונה: בית ספר ערבי בלתי חוקי שבנה האיחוד האירופי בשטח ארצנו

תנועת רגבים

מילא ריח השמאל והאנטי נתניהו המורגש מליאור חורב, אלא שמתברר, על פי ״ישראל היום״, שהמשטרה מינתה אדם נוסף עם ריח אנטי ביבי. בפברואר אשתקד מונה תת ניצב יובל גת לראש חטיבת תקשורת ואוכלוסיה במשטרת ישראל. גת, איש תקשורת שהגיע מהמגזר הפרטי, נמצא בקשר של שנים עם ליאור חורב ועבד בין השאר במשרדו של הפרסומאי אייל ארד ותחת חורב שימש כראש מערך ההסברה של מפלגת קדימה בשנת 2013. ארד, המתנגד לנתניהו, צוטט בעבר בסרט כאומר על ראש הממשלה נתניהו: ״רוצה להוריד אותו לגמרי, הוא מדמם במים… יש פה הזדמנות לפרק אותו״.

כך יוצא, שמי שמשמיע על אוזנו של המפכ״ל ומי שמייעץ למשטרת ישראל על דרכה היחצ״נית וייתכן אף מעבר לכך, הם אנשים המזוהים לכאורה עם השמאל בישראל ורוצים במפלתו של ראש הממשלה.

המפכ״ל רצה מאוד לשפר את תדמיתה של משטרת ישראל, אך דיי להביט ברשתות החברתיות ולהבין שעם ישראל סולד מהמצב הנוכחי והפיכת המשטרה לכזו המתערבת בפוליטיקה. בתחילת דרכו זה היה אותו אלשיך מהשב״כ – איש צללים שעושה עבודתו בשקט, מתחת לפני השטח ומניב תוצאות פלא. אותו אדם שהבהיר כי יילחם בהדלפות, אך מנגד צמח לו לפתע אדם אחר לחלוטין – אדם שמהמערכת המשטרתית שהוא אחראי לה דולפים חומרי חקירה שנמצאים אף תחת צו איסור פרסום, אדם שהפך מבלתי נראה לסלב תקשורתי ויועציו הם אנשים שדעותיהם בכלל בצד השמאלי של המפה – כך לכאורה על פי התנהלותם.

במקום לשפר את תדמיתה של משטרת ישראל, כפי שביקש המפכ״ל לעשות –  זו נפגעה קשות בכך שהציבור בישראל רואה כעת במפכ״ל ובאנשי המשטרה כאנשים שעוסקים בפוליטיקה ומזניחים את תפקידם העיקרי. לשמור על כולנו ולאכוף את החוק.

״מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו״ – נכתב בספר ישעיהו – אמירה כה משמעותית שאותה מכיר מפכ״ל המשטרה עוד מינקותא.

בתמונה: בנייה בלתי חוקית של ״האיחוד האירופי״ בישראל. לוגו הארגון על המבנה

תנועת רגבים