סוכל ניסיון הברחת אלפי זוגות כפפות ירי צבאיות לעזה במעבר כרם שלום - 0404
סוכל ניסיון הברחת אלפי זוגות כפפות ירי צבאיות לעזה במעבר כרם שלום דוברות והסברה במשרד הביטחון

סוכל ניסיון הברחת אלפי זוגות כפפות ירי צבאיות לעזה במעבר כרם שלום

הכפפות הוסלקו במשלוח מוצרי הלבשה. על פי החשד, הכפפות יועדו לשימוש ארגון הטרור, חמאס. המשאית על כל תכולתה הוחרמה והועברה לטיפול הצוות המיוחד למאבק בהברחות המשותף למתפ"ש, שב"כ, משטרת ישראל, המכס ורשות המעברים במשרד הביטחון.

מנהל מעבר כרם שלום ברשות המעברים, עמי שקד, שיבח את פעילות הבודקים במעבר: "ניסיונות ההברחה של ציוד צבאי בכניסה לעזה הינם חלק ממלחמה יומיומית שמרביתה נעלמת מעין הציבור ומתבצעת על ידי הבודקים הטובים ביותר. אנו ממשיכים  במאבק בהברחות בכל עת, על מנת לוודא שלעזה נכנסת רק סחורה שתואמה ואושרה מבעוד מועד ושאינה מסייעת לגורמי הטרור".

ראש מנהלת התיאום והקישור (מת"ק) לעזה, אלוף משנה פארס עטילה, אמר: "ארגון הטרור חמאס מנסה שוב ושוב לנצל את המדיניות האזרחית הישראלית למען מטרות הטרור שהוא מקדם על חשבון האוכלוסייה האזרחית ברצועת עזה. אנחנו נמשיך לסכל ולמנוע את ניצול המדיניות האזרחית למטרות טרור ולצרכי ארגון הטרור חמאס".

דוברות והסברה במשרד הביטחון

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com